Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpalaniem


Gość sirrah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegos tygodnia mam problem z odpalaniem mojej P10-ki. Nie wiem co moze byc tego przyczyna zawsze odpalała bezproblemowo. Po prostu któregoś ranka chciałm gdzieś podjechać i mój samochodzik nie chciał odpalić. Dopiero jak troche pokręciłem ja rozrusznikiem pomagając przy tym pedałem gazu to ledwo odpaliła. Jak juz odpali to czy jadę na gazie czy na benzynie to nie robi róznicy jedzie normalnie. Wymieniłem przewody wysokiego napięcia, świece, filtr paliwa i powietrza i nadal nie chce palić. Podejrzewam że to może być imobilaizer bo kontrolka jakos podejżanie mryga lub gaśnie.

Proszę o pomoc

Z góry dzięki

sirrah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak sprawdził akumulatorek co? Podjedź na jakąś porządną stacje, gdzie sprzedają akumulatory i niech Ci sprawdzą akumulator. Niech też sprawdzą ładowanie, bo być może regulator w alternatorze Ci pada i nie ładuje akumulatora. Koszt naprawy regulatora to jakieś ok 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_lublin

Właśnie wyczytałem na forum,że ktoś miał ten sam problem co ja (problem z imobilaizerem) i go jakoś rozwiązał. Ja spróbuję zastosować to u mnie, może zadziała.

Dzięki za radę :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj przed odpaleniem nacisnac kilka razy pedal gazu i sprawdz wtedy - jesli odpali bezproblemowo to mozesz miec jakas nieszczelnosc w pompie paliwowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...