Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] HALOGENY NIE SWIECĄ!!!!


Gość wojczer

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie!!!! kupilem primerke i juz nie swiecily z przodu,zarówki nowe... i nic???sprawdzilem bezpiecznik jest ok!!! czy do halogenów jest jeszcze moze jakis przekaznik...????pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpieczniki w kabinie, masz opisane front lamp fog i analogicznie w komorze silnika. Możesz się pokusić o pomierzenie napięcia najpierw na wtyczce następnie na przełączniku. Jeśli na przełaczniku jest napięcie szukaj przy kostkach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść styki na wtyczce i gnieździe oraz masę idącą na karoserie - taki krótki kabel od kostki do budy - a najlepiej to zrób taki nowy i porządnie zalutuj go, bo oryginał pewno dawno zaśniedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

Ja miałem podobnie.

Mierzyłem wtyczki, żarówki.

Wyniki takie że napięcie na kostkach było, żarówki były sprawne.

Okazało się że kostki a w zasadzie te nasadki na styki były luźne albo były połamane jakieś zatrzaski trzymające żarówkę w miejscu. Zacisnąłem styki trochę mocniej kleszczykami i w tej chwili one trzymają żarówkę w gnieździe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie luzne styki doprowadziły do wypalenia gniazda a tez szukałem połączenia z pradem dochodzil tylko do kostki przed żarówkami za kostka nic no i mialem pozakladane najmocniejsze dostepne zarówy po miescie alternator ledwo dawał rade na trasie oki teraz mam na drogowe mocne mijania normalne i spoko a od zarówek jest tez przeaznik w koorze silnika po lewej a który juz nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...