Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15]Bagnet w GA14DE


Myrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Sunny z GA14DE 94r. Zmieniłem silnik na ten sam, tyle że z Almery (98r.) i przy tym musiałem przełożyć kilka rzeczy. Np czujnik cieczy od wentylatora, bo u mnie była inna kostka. Wszystko ok, ale zauważyłem, że mój bagnet z Sunny jest inny niż w Almerze (tego nie mam). Po prostu rurka bagnetu w Almerze jest większej średnicy niż w Sunny, przez co końcówka bagnetu lata mi po rurce, zamiast się tam zakleszczyć.

Ale to nic, wydaje mi się, że bagnet w Almerze jest dłuższy. I przez to mam problem z wlaniem oleju, bo nie wiem jaki jest jego poziom. Czy ktoś może mi napisać jakie są wymiary bagnetu w Almerze? Wtedy będę wiedział ile wlać oleju, później kupie bagnet do Almery. Niestety jak kupowałem silnik nie było tego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) skopiowałem ten temat :)

 

 

Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 10:18

Cześć. Mam 1.6 z 96r i jest tak. Bagnet ,mierząc samą stalową część od góry do górnej części "kratownicy" H ( max )wynosi 42 cm do L ( min )43,5 cm ( nie do literek, a do nacięć). Odległość do pierwszego "garba" nad H 40 cm do drugiego pod L 45 cm., długość całkowita stalowej części 46,5 cm.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...