Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Automatyczne zamykanie drzwi


Gość WUEMTE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś może orientuje się w jaki sposób (o ile jest to możliwe) włączyć opcję automatycznego zamykania drzwi po jakimś czasie...na przykład gdy zapomnę tego zrobic, gdy z auta wyjde?

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUEMTE, fajnie, że w temacie napisałeś na końcu jaki model ale jest takie coś przy zakładaniu nowego posta obok okienka gdzie wpisujesz nazwę tematu i tam wybierasz model.

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=33813

 

I jak zwykle - dalej obowiązuje

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=33740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o ile jest to możliwe) włączyć opcję automatycznego zamykania drzwi po jakimś czasie..

Na oryginale niemożliwe. Chyba, że dołożysz sobie alarm, którego centralka będzie miała tę funkcję.

 

jak to niemozliwe przecierz w P12 to jest w standardzie po okolo 5min samo sie auto zamyka.przynjamniej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w P12 to jest w standardzie po okolo 5min samo sie auto zamyka.przynjamniej u mnie

też mi się tak wydaje, tak było jak odebrałem brykę i na 100% po wyjściu z samochodu automatycznie po jakimś czasie zamykał się centralny zamek

 

apel do innych właścicieli P12 - jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie codziennie sprawdzam. Wieczorem wjezdzam do garazu i nie zamykam auta. rano jest oczywiscie otwarte, wiec nie mam takiej opcji.

 

Wydaje mi sie natomiast, ze jak przypadkiem nacisne na pilocie przycisk otwierania ale nie otworze drzwi to sie zamknie, bo raz mi sie tak stalo, ale nie testowalem tego wiecej wiec nie potwierdze na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie mi się parę razy zamknęło. Nie pamiętam natomiast czy tylko jedne drzwi były otwarte czy też nie. Na przykład w Peugeocie 407 można włącyzć lub wyłączyć taką opcję. Ciekawe czy po podłączeniu do kompa i jakiegos programu możnaby aktywować coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdziłem i jest jak pisze B12 po 2 minutach od otworzenia pilotem ale bez ruszania drzwi zamek zamyka się automatycznie. Otworzenie dowolnych drzwi powoduje, że zamek nie zamknie się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam . Funkcja auto re-lock powoduje zamknięcie samochodu i uruchomienie alarmu tylko w przypadku otwarcia zamka pilotem i pozostawienia bez otwierania drzwi czy pokrywy bagażnika. Po otwarciu drzwi samochód sam sie nie zamknie. Funkcje auto-re-lock aktywować można za pomocą Consulta (właśnie to zrobiłem) i chyba nie jest związana z alarmem. Włączenie alarmu( jeżeli takowy jest) jest związane z zamykaniem drzwi centralnym zamkiem.

Natomiast mam pytanie związane z alarmem- wg instrukcji alarm powinien sygnalizować przy otwarciu wcześniejsze uruchomienie alarmu ( próbę włamania). U mnie nic takiego się nie dzieje, mogę uruchomic alarm np. czujnikiem ruchu a przy otwarciu drzwi alarm błyska dwa razy jakby nic się nie działo. Serwis nie potrafi tego naprawić mimo że montował alarm( zresztą to nic dziwnego po prostu nic im sie nie chce). Czy ktoś ma jakieś wskazówki jak aktywować tą funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...