Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mixer


Dominik14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na takie cos ?http://moto.allegro.pl/item245830936_mikser_gazu_z_dyfuzorem_mont_w_rure_dolotowa.html

Nie stac mnie na blos a chce zrobic stozek wiec napiszcie swoje zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kompletnie chcesz zamulić auto :/ te miksery to totalna porażka a ze stożkiem i tak nie będzie dobrze działał :/ lepiej troszkę oszczędzić i zamontować blosa :)

 

Właśnie tak patrzyłem na ten mikser i zastanawiałem się jak chcesz poprawić osiągi w porównaniu ze zwykłym mikserem, jak w tym dolot powietrza jest praktycznie cały zatkany.

Może ze stożkiem to by nie gasł bo nie ma bata żeby tam się za dużo powietrza dostało :D

ale nie próbuj tego pchać do samochodu bo wtedy dokładnie tak jak Snafu pisze zrobisz sobie z furki traktor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no u mnie tragedia jest na tym gazie(nie wiem jak na benz ale jutro sprawdze.Mierzylem stoperem przyspieszenie(wiem ze to malo miarodajne ale pogladowo to jednak cos) bo do hamowni nie mam za bardzo dostepu.I normalnie szok-0-100 w tak okolo 23 sekundy!!!!!Przeciez to 75 km bez egr i kata w budzie 3 drzwiowej a w ksiazce pisze ze powinno byc 12-13 sekund.To moze byc wina gazu na zwyklym mikserze?Czy do tego silnika(1,4 16v gaznik) mozna zamontowac tego blosa?? http://moto.allegro.pl/item249620845_brc_b..._promocja_.html

Pomozcie bo mi juz rece opadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mixer zwęża Ci dolot więc na benzynie też będzie sporo słabiej niż katalog podaje, nie wiem czy ten mikser pasuje do Twojego auta bo ja mam u siebie sekwencję, ale jak już nie chcesz ładować kasy w przeróbkę na sekwencyjny gaz to zainwestuj w blosa, nawet jeśli na gazie będzie trochę słabszy niż na benzynie to napewno nie tak jak teraz i co najważniejsze na benzynie osiągi mogą tylko nieznacznie słabsze być niż w autkach bez gazu. Mikser hamuje ci trochę te koniki pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...