Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z centralnym w kluczyku w Primerze P11 144


Gość sanczo

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie rok temu kupiłem używaną Primerkę P11 144 i bardzo ją sobie chwalę. Ale ....

Ostatnio coś zacina mi się centralny zamek w kluczyku, tzn. ciężko jest go włączyć i/lub wyłączyć.

 

Domyślam się że mikrostyki w pilocie już są wysłuzone i nie zawsze działąją prawidłowo.

 

Oczywiście mam drugi kluczyk, ale ..... NIE DZIAŁA. Samochód nie reaguje na próby naciskania przycisków. Wynika z tego, iż elektronika w nim jest zepsuta.

 

Czy jest jakaś mozliwość zakupu nowej elektroniki do uszkodzonego kluczyka i jej zaprogramowanie tak, aby działała z moim samochodem ?

 

Oczywiście system posiada NATS a ja nie mam po ostatnim właścicielu żadnego jakiegoś PIN kodu.

 

Prosze o jakieś sugestie rozwiązania mojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie właśnie auto i zniszczoną główkę kluczyka.

Można: udać się do serwisu (jeśli auto kupione w Polsce to odnajdą w systemie jego dane, zmienią główkę z elektroniką i zaprogramują do danego egzemplarza auta. Koszt około 150 - 200 pln (tak mi powiedzieli w listopadzie ub. r.)

Jednym zdaniem - tylko serwis.

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nawet dla pewności wymieniłem na 2 różne baterie.

 

Dzięki, udam się do serwisu i zobaczę co mi tam powiedzą. Czy zdołają zaprogramować mi kluczyk, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nawet dla pewności wymieniłem na 2 różne baterie.

 

Dzięki, udam się do serwisu i zobaczę co mi tam powiedzą. Czy zdołają zaprogramować mi kluczyk, czy też nie.

 

 

Opppps. Coś mnie wylogowało.

Ten wyżej GOŚĆ to byłem ja.

 

Jeszcze raz dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...