Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja w Navarze???


Gość G_H_O_S_T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy można prosić o pomoc w wypaleniu płytki. Prosze o info na adres kg877@wp.pl z gory dzieki za info. Pozdrawiam serdecznie.

 

Poczytaj wczesniejsze posty w tym temacie a wszystkiego sie dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wczesniejsze posty w tym temacie a wszystkiego sie dowiesz

Poczytałem, napisałem do sido i JerzeyVV ale nie mam żadnych odpowiedzi, ściągam osiołkiem i pobieram z rapida ale strasznie dlugo to trwa i dlatego mój post. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki sido,wskoczyłem pobrałem mapę,wypaliłem i przed chwilka pobiegłem do auta----działa ,jeszcze nie jechałem ,nie wiem jak działa ale jest.Aha mój informatyk i tu sugestia wypalał ja na płycie dwuwarstwowej z plusem,bo podobno sa też z minusem.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam najnowsza mape Polski do nissana na 2008rok. Jest na płycie DVD. Lada moment bedzie w sprzedaży w salonach nissana. Proszę nie zadawać pytań, skad ją mam...:) Zainteresowanych zapraszam na priv, wysle fotki jak działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

napisalem do cesara i lukasza. nie chce mi wyslac. maja wiadomosc jest ciagle w folderze do wyslania. intersuje mnie bardzo ten temat nawigacji, ale nie wiem co dzieje sie z tym wysylaniem wiadomosci.

 

pomozcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem do cesara i lukasza. nie chce mi wyslac. maja wiadomosc jest ciagle w folderze do wyslania. intersuje mnie bardzo ten temat nawigacji, ale nie wiem co dzieje sie z tym wysylaniem wiadomosci

ja mam podobnie - prosba do lukasza napisz jakie sa zasady wejścia w posiadanie map

moj emil kg877@wp.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!!

 

Czy był by ktoś chętny do pomocy i przegrania płytki lub udostępnienia pliku do szybkiego ściagnięcia . Oczywiście nie za darmo . Z góry Dzięki.

 

P.S. mapa którą posiadam jest orginalna i dodana do auta 2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość malpawelek

Witam wszystkich

 

Jestem tu nowy o dopiero co nabyłem swego Nissana, ale ponieważ nabyłem go w Belgii nie ma on polskiej mapy, czy ktoś może mi ją udostępnić, bo ciągnięcie z mułka jest niewiarygodnie długie :(

A jeszce jak by można jakąś instrukcyjke do tego to byłbym bardzo szczęśliwy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam oryginalna navi w moim aucie dokupilem wprawdzie mape na allegro (auto z belgii ich mapa nie obejmowała Polski ) teraz są praktycznie wszystkie drogi i z przyzwoita dokładnoscia ale czy ktos może mi odpowiedziec na pytanie :029: czy możłiwe jest wgranie Polskiego menu i czy istnieje mapa z lektorem w języku Polskim : :?? :??

 

Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam oryginalna navi w moim aucie dokupilem wprawdzie mape na allegro (auto z belgii ich mapa nie obejmowała Polski ) teraz są praktycznie wszystkie drogi i z przyzwoita dokładnoscia ale czy ktos może mi odpowiedziec na pytanie :029: czy możłiwe jest wgranie Polskiego menu i czy istnieje mapa z lektorem w języku Polskim : :?? :??

 

Z góry dziekuje za odpowiedz

 

Dolaczam sie do pytania i mam jeszcze jedno:

Moze ktos powiedziec jak wylaczyc lektora w navi, bo wybieram sie na wczasy, a nie chce sluchac kazdego omunikatu. Wystarcza mi obrazki na ekranie :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co ile uaktualniane sa mapy Nissana? Pytam bo jezdżę bardzo dużo (ok. 27000 km w 3 m-ce) i zauważyłem, że navi nie pokazuje wielu głównych dróg, niekoniecznie najnowszych, tak w kraju jak i za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku wychodzi nowa wersja... w tym roku na 2008/2009 rok wyszła juz mapa. W między czasie wychodza drobne uaktualnienia .. np. miedzy wersja na v27 a v28 było kilka uaktualnień.. trzeba śledzić zagraniczne fora o podobnej tematyce tam wczesniej maja info o aktualnych wersjach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Sprowadzilem auto z niemiec i jest ono wyposażone w oryginalnie zamontowaną navigacje nissana. Problem polega na tym, iż navigacja posiadała w czytniku, któy znajduję się pod fotelem płytę z mapą jedynie niemiecką z menu niemieckim i angielskim. Proszę o poradę czy jest szansa aby spolszczyć w jakiś sposób i zdobyć płytę z mapami Polski bądź Europy....Samochód to Nissan Primera z końcówki 2000r. Bardzo proszę o pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystam z oryginalnej nawigacji Nissana w Pathfinderze.

Przejechałem ostatnio z mapką Europe 2007/2008 (kopia na DVD+r DL Verbatim) 9 tys km przez Niemcy, Francję, Hiszpanię do Portugalii. W sumie dokładność była super z wyjątkiem części Hiszpanii (ale tam nawet IGO się pogubił). W Barcelonie i Sewilli prowadził w wąskich uliczkach naprawdę dokładnie.

Polska wyglądała na tej mapie super do momentu, kiedy nie pojechałem w okolice Kołobrzegu - po prostu jest problem z główną drogą między Kołobrzegiem i Koszalinem !

I co ciekawe - niby mapa Europy, a Słowenia składa się z kilku miast i kilku dróg.

Mam nadzieję, że nowsza wersja mapy jest już bez takich niespodzianek. Skoro jest wersja 2008/2009 to będę intensywnie poszukiwał. Jeżeli ktoś może pomóc to chętnie skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W porównaniu do poprzedniej wersji v27 olbrzymi wzrost pokrycia Polski!! oraz o wiele więcej krajów Europy Zachodniej!!!

 

WERSJA 2008/2009

 

 

ZAWIERA SZCZEGÓŁOWE MAPY:

 

AUSTRIA,FRANCJA,NIEMCY,

WIELKA BRYTANIA,WEGRY,

WŁOCHY,NORWEGIA,PORTUGALIA,

HISZPANIA,SWECJA,SZWAJCARIA,

CHORWACJA,ESTONIA,ŁOTWA,LITWA,

POLSKA,SŁOWENIA

 

plus:

 

wersji na 2008/2009

 

dodatkowe kraje:

 

ANDORA,BELGIA, DANIA, FINLANDIA, IRLANDIA,LIECHTENSTEIN, LUXEMBURG,MONAKO,CZECHY,RUMUNIA, SAN MARINO WATYKAN.

 

 

TAK WIEC MAPA TA POSIADA PRAWIE WSZYSTKIE PANSTWA W EUROPIE!!!!

Edytowane przez bort
Usunięto odnośniki do plików (z resztą były i nieaktualne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam navarowiczow,sam jestem calkiem zielonym pathfindolem a zajrzalem z powodu tematu.Mam od 4 m-cy nowego patha LE kupionego w Hiszpanii.Mapy faktycznie kryja cala Europe w tym Polske ale wyznaczanie tras to rozpacz tak jak ktos to juz tu pisal. Ciekawe czy nie mozna by dograc na Polske np.Auto mapy lub czegos lepszego?Widze u Was znajomosc kompow to moze cos wymyslicie.

Pozdrawiam

maniek

A moze jszcze ktos podpowie dlaczego wbudowany bluetooth,reaguje tylko na jeden kontakt z telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jszcze ktos podpowie dlaczego wbudowany bluetooth,reaguje tylko na jeden kontakt z telefonu?

 

nie bardzo rozumiem. U mnie BT działa prawidłowo,

kontaktów moge wybrac tyle ile sobie wpisałem/przesłałem

do ksiazki w cd-playerze. Napisz dokładnie jaki masz problem,

postaramy sie pomoc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariantomala
A moze jszcze ktos podpowie dlaczego wbudowany bluetooth,reaguje tylko na jeden kontakt z telefonu?

 

nie bardzo rozumiem. U mnie BT działa prawidłowo,

kontaktów moge wybrac tyle ile sobie wpisałem/przesłałem

do ksiazki w cd-playerze. Napisz dokładnie jaki masz problem,

postaramy sie pomoc :one:

 

Dzieki Ash_One

pisalem odp.2dni temu ale z komorki i nie wiem dlaczego nie doszlo.

No wiec po komendzie glosowej nie wybiera numeru bo albo nie rozumie wcale albo rozumie inaczej.Wymawialem na 100 sposobow,niestety wybiera tylko 1 numer-do zony (moze to i tak dobrze).

Pozdrawiam

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...