Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] problem z odpaleniem, jedna iskra naSwiecy!!!


Gość bodzio19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno przyjechalem do domu i odstawilem auto na drugi dzien próbowalem odpalic samochód ale nic z tego :( bylem juz u paru elektromechaników ale nie kapują o co chodzi?? z tego co mi jeden powiedzial to jest iskra tylko na jednej swiecy :/ czy moze byc to wina czujnika polozenia walu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze byc to wina czujnika polozenia walu????

 

jak najbrdziej. proponue poczytac wczesniejsze tematy kolegow ktorzy tez nie mogli odpalic maxim. ktory to rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest z 92r. Jakis czas temu wyjechalem i auto stalo przez kilka dni w deszczupotem nie moglem odpalic. Bylo to spowodowane willgotnymi przewodami wysokiego napiecia. Po jakis czasie gdy dodawalem gazu dlawil sie. Sprawdzilem przewodny i okazalo sie ze iskra na jednym uciekala bylo to w miejscu polaczenia ze swieca. Mysle ze przydalo by sie sprawdzic kopulke z przewodami :) (zakladam ze swiece sa dobre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest z 92r. Jakis czas temu wyjechalem i auto stalo przez kilka dni w deszczupotem nie moglem odpalic. Bylo to spowodowane willgotnymi przewodami wysokiego napiecia. Po jakis czasie gdy dodawalem gazu dlawil sie. Sprawdzilem przewodny i okazalo sie ze iskra na jednym uciekala bylo to w miejscu polaczenia ze swieca. Mysle ze przydalo by sie sprawdzic kopulke z przewodami :) (zakladam ze swiece sa dobre)

 

roczniki 95+ owej kopulki nie posiadaja, wszystko jest zarzadzane przez komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o których zabespieczeniach mowa?? (alarm???) jezeli o to chodzi to jest ok elektryk go przegzebal a teraz czekam na czujnik polorzenia walu:) jak to nie bedzie to to ja juz sam niewiem:(

 

hmm

chcialbym ci powiedziec ze maxi ma 2 czujniki polozenia walu i jeden od walka rozrzadu. Bez diagnozy nie ma co kupowac i wymeiniac czesci zwarzywszy ze nie sa one tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak zmienie ten co mi go mechanicy kazali kupic:P jezeli nie bedzie to , to ja sprzedam... moze ktos potrzebuje kupic maxime??? :027:

 

[ Dodano: Sob 27 Paź, 2007 00:40 ]

no i nie zrobili:( autko wystalo sie 3 tyg i h*ja spece j**ani:/ wkurwili mnie bo kazali kupic czujnik poloze4nia walu kupilem i pyta :029: normalnie niewiem co zrobic moze te kable masujace by pomogly????? :027: moze jest ktos z krk kto ma maximke 2litry bardzo bym prosil o pomoc lub jakis kontakcik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...