Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poczytajcie WYSOKIE OBROTY lista stacji gdzie chrzczą paliwo


Gość michalll

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalll

W dzisiejszych WYSOKICH OBROTACH (dla nie wtajemniczonych - dodatek do gazety wyborczej) jest I czesc listy stacji na, ktorych do paliwa dodaje sie np. rozpuszczalnik [-X a najczesciej jest za duzo siarki, olowiu, eteru i benzenu.... po prostu fantastycznie

 

A najlepsze jest to, ze po kontroli przeprowadzonej 2 lata temu okazalo sie, ze chyba co czwarta stacja w polsce sprzedaje chrzczone paliwo a SĄDY WYDAŁY JAK DOTĄD TYLKO JEDEN WYROK (GRZYWNA W WYS. 500 ZL

cytat z innej gazety: " Na 217 spraw skierowanych przez Inspekcje Handlowa do prokuratur postepowania zaczeto w 119 przypadkach ( z czego 33 umorzono, co dzieje sie z pozostalymi - nie wiadomo), 7 spraw trafilo do sadu, udalo sie wydac JEDEN wyrok ........ 500 zl kary"

 

Czy to nie jest smieszny kraj?

 

slyszalem jeszcze, ze wogole nie chciano publikowac tej listy, bo kontrolerzy bali sie procesow. Wiec po cholere wydawac pieniadze na ta kontrole jezeli ludziom sie nawet nie powie gdzie nie tankowac i ukara sie 0,0001 % oszustow #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie smieszne co w tym kraju sie dzieje. Tylko lapowki biora.Co to za kara 500zl to taki gosciu woli zaplacic ta kare i dalech lipne paliwko lac !!!!!!!!! To jest temat rzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na drugą część listy "dobrych" stacji. Chociaż wiem, że na jednej z tej listy udało mi się kilka razy za tankować. W Olsztynie w poniedziałek w sądzie rozpoczęto proces przeciwko właścicielowi jednej z tych stacji. W trakcie przesłuchań na prokuraturze gościu sie przyznał, ale w sądzie już zmienił zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlody_TCZEW

U nas przy E1 koles chrzcil paliwko na stacji BP. Przyjechali, wzieli dystrybutory i teraz jest stacja benzynowa bez benzyny hehe sam bar ma koles i tak powinni wszedzie robic...a swoja droga co slyszalem to najlepsze i najpewniejsze paliwa ma Shell i BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...