Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Alarm


Gość teges

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu nabylem tego Nissana i jestem naprawdę z niego zadowolony, ale ostatnio zauważyłem że od czasu do czasu przeważnie w nocy załącza mi się.Poznałem to po tym że na początku po zakupie w momencie rozbrajania pilotem dwa razy błyskały kierunki i dwa razy pikała syrena a teraz właśnie nieraz kierunki migną trzy razy no i syrena też trzy razy piśnie.Na pilocie alarmu jest napis Nissan i posiada on trzy przyciski; dwa małe i jeden duży.Myślałem że zalącza się od krańcowego pod maską silnika ale po odlączeniu go jest to samo.Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co dalej z tym robić co jest nie tak. Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to prawdopodobnie alarm firmy challenger.Taki sam kladziono do Toyot.Ja mialem taki przypadek wlaśnie w Toyocie.Winny byl zbyt czule wyregulowany czyjnik ciśnieniowy który jest w kabinie.Reagowal na najmnijsze zmianu ciśnienia w kabinie spowodowane przez wiatr. Po wymianie lub regulacji ( nie powiedzieli co zrobili- mówili tylko o awarii czujki ciśnieniowej ) bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...