Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 2,2 diesel - rodzaje silników


Gość koteG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a, że te dwie firmy kooperują, to montowane są w autach obu marek

W jakiej renowce jest montowany silnik 2.2di/dci nissana? Ja nie kojarze ;)

pytanie było o DCI i o tym silniku odpowiedziałem. Jaka renówka? Chocby Espace, Vel Satis, Avantime no i w końcu LAGUNA

 

Przecież to są dwa zupełnie różne silniki!!! Tak się składa, że mój brat ma Ranaulta Espace 2.2 dCi z 2001 r. Silnik renówki wygląda zupełnie inaczej, różni się też nieznacznie pojemnością. Nissan montuje od końca 2002 r. dwa diesle Renaulta: 1.5 dCi w Almerze i 1.9 dCi w Primerze. Renault nie montuje żadnych silników Nissana (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

Dobrze jest czasem sprawdzić informacje zanim sie je na forum napisze ;)

 

Dobrze jest również przeczytac wszystko co piszą, bo kilka postów wyżej dylson napisał sprostowanie i przyjąłem je jako pewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich!!

 

Jestem nowy mam Alme 2.2dCi '03 moje pytanie jest skierowane do doświadczonych speców:) i dotyczy turbinki. Ktoś wcześniej napisał że mała turbinka w wersji 112km jest Garreta ale nie widziałem żeby padło pytanko nt. zmiany tej turbinki na większą od 136konnej wersji i tu moje pytanie:

 

Czy jest możliwość założenia turbiny od wersji 2.2dCi 136 km do silnika o mocy 2.2dCi 112 km bez przeróbek?? czyli odkręcam "małą turbinkę" i zakładam "dużą turbinkę" :kosci: i ewentualnie jaki byłby tego koszt??

 

[ Dodano: Wto 29 Lip, 2008 16:13 ]

czyżby nikt z tutaj obecnych jeszcze nie robił takich swap'ów?? nie wierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...