Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Eibach pro kit do sunnego


Gość Sunny wrocR

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie interesuje mnie jak to bedzie sie sprawowac? Jak jest z twardoscia i zachowanie w szybkich zaciesniajacych sie zakretach czy nie bedzie za bardzo uciekal tyl i jaki komfort codziennej jazdy na oczywiscie dziurawych drogach:/ Zestaw lezy juz w garazu i czeka na mnie az bede mial chwile zeby zalozyc ale chyba nie wczesniej jak w sobote:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo ze komfort przy sztywnym zawiasie to jest tylko w czasie posotoju na swiatlach w naszym wygodnym japonskim fotelu :diabel: Tez jezdzilem nie jednym i z roznym zawieszeniem nawet na gwincie w audi rs2 :diabel2: tam byl fabryczny beton ale i masa ponad 1,5t i nie wiem czego oczekiwac po eibachu bo wiele osob mowi ze to miekki zawias... moze i tak ale przeciez progresywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dałes za ten zestaw?

Mnie też w przyszlym roku czeka wymiana i ciekawi mnie co mam włozyc żeby nie było mieksze od mojej serii,ale zeby tez nie powypadały plomby :D

Zapodaj jakieś fotki po zamontowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie male pieniazki bo uzywka... ale mam nadzieje ze troszke przejedzie :) kupilem od naszego forumowicza :P Fotki oczywiscie beda napewno przed i po zeby bylo wyraznie widac roznice. Zalowal nie bede nawet jak zrobie na nim tys km :D bo springi+amory+koszt przesylki to nawet nie 200zl :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu :) Ale podam dopiero w sobote jak bede zmienial bo tak nie zmierze prawidlowo a jutro jade do roboty i nie wiem o ktorej wroce... Jak dobrze pamietam to bylo chyba 7 a w eibachu 9 zwojow ale nie chce Cie wprowadzac w blad.

 

[ Dodano: Sob 06 Paź, 2007 16:59 ]

Wiec tak... przod mam juz 30mm blizej gleby ale tyl okazuje sie ze tyl pochodzi z almery :(: :028: Nie wiem zobacze moze jeszcze czy da rade przelozyc sama sprezyne a jak nie to do sprzedania bedzie tyl :P amorki+springi. Dobrze ze najpierw oblukalem zanim rozkrecilem :P:D Pomierze jakos i podam wymiary serii a przy okazji jakies zdjecie pogladowe zapodam

 

[ Dodano: Wto 09 Paź, 2007 15:14 ]

Zmontowalem niestety tylko na przod... Jest dosc sztywne i trzeba uwazac na dziury ale i w szybszych szykanach daje rade :) warto zainwestowac. Mikey sorka ale okazalo sie ze madry brat polamal suwmiarke i nie mam jak zmierzyc :/ jezeli chodzi o ilosc zwojow to jest 6. teraz wyglada to tak :D

3c26a1e68a57d012m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zapodam fotki jak wyglada Eibach Pro Kit w moim saniaczu jak tylko wymienie.

Zestaw juz zakupiony...czekałem na niego chyba tydzien od zamówienia (ehhh), za jedyne 790pln

Kayaby też już w domciu... olejowe przód- 175pln, tyl 235pln za szt.

Szukam jeszcze osłon- z przodami nie ma klopotu, tył trudniej dostac

 

Pewnie nie będzie tak fajnie wygladac jak u sunny wrocR, bo felgi mam brzydkie i bardziej schowane w nadkolach, ale zobaczymy

 

[ Dodano: Sro 11 Cze, 2008 19:34 ]

Przed wymianą :

img0671hq9.th.jpg

Po wymianie :

img0672au5.th.jpg

A tak w calosci ...

img0673ig4.th.jpg

... i gdyby tak felgi poszły o 2, 3cm na zewnątrz.

 

Jutro jeszcze geometria

 

Osłony w kpl z odbojami po 85pln za oś firmy Sachs

Do pełni szczęścia ... inne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...