Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Czy mam instalację do halogenów?


Gość rafakulus

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chcialem zapytac forumowiczow czy jak kupie oryginalne halogeny do mojej primerki to bede musial ciagnac instalacje czy jest ona wyprowadzona fabrycznie.jak sciagnalem zaslepke to jakas wtyczka wystaje ale jakby krotko troche tak.trezba reka siegnac az dalego w zderzak zeby ja wymacac.i wlacznik.czy przednia zapala sie tym samym wlacznikiem co tylne???z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w kierownicy jest inne osobne pokretło na przod i tył w "pajaczku"... i nie przypuszczam zeby byla instalacja..chociaz z ta instalacja...to oby bylo inaczej...

Przem (ktory tez sie przymierza do przeciwmgłowek z przodu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak BULI wcześniej zauważył :) szukać szukać szukać

 

Wyniki szukania

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=9505

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6160

Reasumując

powinieneś mieć instalację ja w wersji GX - mam, chociaż fabrycznie halogenów nie miałem.

 

wpiąć halogeny

wpiąć przekaźnik

zmienić przełącznik zespolony

i świecić byle nie po mieście.

Jeśli nie masz przełącznika zespolonego to przerabiaj - odradzam

Z doświadczenia dodam coś takiego.

Śruby montażowe halogenów wyrzuć od razu kup jakieś cholernie nietypowe (imbus, gwiazdka, whatever) 4 sztuki i tym przykręć h. i zaślepki w przeciwnym razie nie nacieszysz się nimi zbyt długo - jak ja.

Jeśli chcesz iść na łatwiznę i nie będziesz kombinował z dziwnymi śrubami, zawal łby wkręconych śrub poxipolem.

Pozdro

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Śruby montażowe halogenów wyrzuć od razu kup jakieś cholernie nietypowe (imbus, gwiazdka, whatever) 4 sztuki i tym przykręć h. i zaślepki w przeciwnym razie nie nacieszysz się nimi zbyt długo - jak ja.

Jeśli chcesz iść na łatwiznę i nie będziesz kombinował z dziwnymi śrubami, zawal łby wkręconych śrub poxipolem.

Pozdro

Sławek

 

Też sie przymierzam do takiego zabezpieczenia swoich halogenów,ale sie zastanawiam co zrobi fiut,który sie bedzie do nich chciał dobrać jak to zobaczy.Czy w złości zniszczy je?Albo lepiej,weźmie i wyrwie zderzak,bo i tacy magicy istnieją.

Auto lepiej sie prezentuje z halogenami,ale jak mam sie wku.. po ich stracie to chyba sobie odpuszczę.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Śruby montażowe halogenów wyrzuć od razu kup jakieś cholernie nietypowe (imbus' date= gwiazdka, whatever) 4 sztuki i tym przykręć h. i zaślepki w przeciwnym razie nie nacieszysz się nimi zbyt długo - jak ja.

Jeśli chcesz iść na łatwiznę i nie będziesz kombinował z dziwnymi śrubami, zawal łby wkręconych śrub poxipolem.

Pozdro

Sławek[/quote]

 

Też sie przymierzam do takiego zabezpieczenia swoich halogenów,ale sie zastanawiam co zrobi fiut,który sie bedzie do nich chciał dobrać jak to zobaczy.Czy w złości zniszczy je?Albo lepiej,weźmie i wyrwie zderzak,bo i tacy magicy istnieją.

Auto lepiej sie prezentuje z halogenami,ale jak mam sie wku.. po ich stracie to chyba sobie odpuszczę.

pozdro.

Wyrwie zderzak

zdarzyło się to komuś u nas w klubie ... ale chyba dotyczyło Almery.

Na głupotę nie ma rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Mam zamiar zamontować halogeny do swojego nissana jest to X Trail ale zauważyłem że halogeny i przełącznik są takie same.

Może któryś z forumowiczów podać mi symbole z przekaźnika od halogenów,jeszcze jedna sprawa mnie zaskoczyła gość w serwisie powiedział mi że przednie halogeny włącza się razem z tylnimi :zdziw: i nie musze wymieniać przełącznika coś mi tu niegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...