Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po zrobieniu wydechu....


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny projekt :) Podoba mi sie i rezultaty są fajne.

 

Ja u siebie zrobiłem odwrotnie to znaczy pierwsze CAI... potem miało być 4-1 od Tomaszka i wydech luźniejszy. Plany się pozmieniały bo nie za bardzo miałem czas i forse i mody umarły śmiercią naturalną.

 

Cena za wydech jest naprawde przystępna.

 

Powodzenia w modyfikacjach

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ładnie mruczy chociaż na żywo pewnie jest dużo lepiej.

 

Musze spróbować nagrać coś takiego u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No to wskoczył nowy mod.

 

Regulowane kółko rozrządu MADE BY COOBCIO oczywiście :)

 

Jutro zmieniam filtr powietrza i uderzam na hamownie. Pierwsze wrażenia pokryły się z oczekiwaniami. Auto lepiej ciągnie z dołu. W zasadzie najbardziej czuć od 2tys obr. Nadal jest wyczuwalny lekki dołek momentu przy 3-4tys obr. ale powyżej 4tys obr robi sie prawie przeciąg. Auto pali delikatną gumke jeszcze przy zmianie na trojkę. Z pasażerem jeździ się tak, jak przed rozrządem bez pasażera.

 

Moje odczucia zweryfikuje oczywiście hamowania. Wykres zamieszczę.

Po cichu liczę na 162-163KM i 195-198Nm :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodekn14gti27032008uk3.jpg

 

Się ciutke przeliczyłem ale poprawa i tak jest bardzo odczuwalna. Warto było. Poprawa w całym zakresie do 6tys obr. Najwięcej niutków przybyło w kolanku i o to chodziło :) Myslę, że teraz poniżej 7s do 100 jest osiągalne.

 

Następne to porting kolektora wydechowego i jakiś porządniejszy dolocik (wkładka K&N + doprowadzienie zimnego powietrza z nadkola). Może wtedy 160/200 będzie osiągalne.

Dalej to już zabawa z przepływką, paliwem i strojenie...

 

[ Dodano: Sro 11 Cze, 2008 20:47 ]

wskoczył nowy modzik a dokładnie CAI ze zderzaka :D

 

p6100067nj2.jpg

 

p6100069jb9.jpg

 

p6100070lw7.jpg

 

p6100071xr9.jpg

 

p6100072vx6.jpg

 

p6100073yl8.jpg

 

filtr kupiłem od Osy jakiś Supersport czy jakoś tak. Firma niemiecka, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Około 2 miechy temu wymieniłem ECU na odpowiednik z Primery GT i dowaliłem zapłon. Po podmiance auto zrobiło się jeszcze bardziej elastyczne.

Na dniach uderzam na hamownię, zobaczymy co z tego wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...