Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navarka już jest :)))


Gość buli107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po kilkutygodniowej przerwie. Dzisiaj właśnie odebrałem navarkę LE D/C + AT.....Pierwsze wrażenie, krótko mówiąc R E W E L A C J A, a automatyczna skrzynia to jest zupełnie inna bajka niż manual. Audio jak dla mnie super. Trasa z Zielonej do Gorzowa, jazda spokojna w okolicy setki, wynik 9l. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chwale, odebrałem wczoraj LE+manual ale wrażenie podobne co do spalania to trudno jeszcze powiedzieć....Jak zatankuje nowy bak to zobaczymy, samochód super jedzie sie na jak koniu...Jedyny problem to parkowanie w garażu podziemnym pod firmą ale jakoś daje sobie rade...

 

Pzdr

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją ujeżdżam od lipca tego roku więc może porównamy czy coś poprawili od tego czasu. Od razu po odbiorze z salonu zaliczyłem wypadzik na Mazurki. Motor na pake, łódeczka na hak i ognia. Do tej pory najechałem ze 7 tys. km. Wersja LE + Premium (bez navi – navi i audio indywidualnie zrobiłem). Dołożyłem hardtopa i orurowanie z przodu z halogenami. Minusy, które trochę mi dokuczają to bardzo mały skręt, do którego trzeba się przyzwyczaić, luz na zamkach oparć tylnych foteli przez co klepią i hałasują, fotel kierowcy ma za małą regulację góra – dół (przynajmniej w wersji elektrycznej) i chyba tyle. Do silnika nie czepiam się – nie mam powodów jak na razie. Przy 10 tys km zamierzam obowiązkowo wymienić olej (co 30 tys to przesada szczególnie pierwsza wymiana –potem będę wymieniał co 15 tys). Po czarnym lata się dobrze, czasem łapię 200 km/h, z wyprzedzaniem nie ma problemów. Ale na pewno nad mocą popracuję jak tylko pojawi się możliwość. Gadałem z Mastersem z tydzień temu. Koszt 3500 zł. W skrócie tak mi powiedzieli: trzeba zajechać do nich, biorą dane auta i komputera, wysyłają gdzieś za granicę, tam szykują kawałek komputera, który dopina się do fabrycznego (nie żaden box –jakoś to nazywał, ale nie potrafię powtórzyć), przyjeżdża to do nich, montują i wzrost do 200 paru koników i moment coś pod 500. Jeździłem wcześniej Octaviami i Superbem i Mercami E i wszystkim robiłem upgrade komputera i nigdy nie było żadnych problemów, a efekt był bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie wszystko super. Poza jedną rzeczą która mnie strasznie deprymuje. Za dużo ludzi się za navarką ogląda ;) , poza tym reszta bez zarzutu, promień skrętu spory bo i autko duże, moc silnika wystarczająca, na razie nie mam sie do czego przyczepić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze w piatek odebralem Navarke. Pierwsze wrazenia to REWELACJA. Spalanie 12/100 Autko teraz docieram jak narazie mam przejechane 600km. Audio iczego sobie, dodatkowo kupilem xenony i to byla dobra decyzja. W przyszlym tygodniu jade montowac orurowanie na tyl z halogenami i przerabiac pokrycie przestrzeni ladunkowej tak zeby weszly rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze w piatek odebralem Navarke. Pierwsze wrazenia to REWELACJA. Spalanie 12/100 Autko teraz docieram jak narazie mam przejechane 600km. Audio iczego sobie, dodatkowo kupilem xenony i to byla dobra decyzja. W przyszlym tygodniu jade montowac orurowanie na tyl z halogenami i przerabiac pokrycie przestrzeni ladunkowej tak zeby weszly rurki.

Maniek, masz też AT jak ja, a to spalanie to gdzie ?? Chyba trasa, bo moja pali w mieście na razie ponad 15, na trasie 9-11 w zależności od tempa ;) Co do lamp to mam standard i w zupełności mi starcza, a rur moja Pani nie pozwala założyć :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moj pierwszy post na forum zdecydowanie pasuje do tego tematu gdyz od dzisiaj jestem posiadaczem Navarki LE d/c +IT +AT :D Pierwsze wrazenia mieszane, wizualne - rewelacja, zaskoczyly mnie osiagi, nie wiem czy to kwestja dotarcia ale auto sprawia wrazenie mulowatego. Mam jednak nadzieje ze to kwestia dopasowania sie do automatu (ja do niego i on do mnie :)) Nawizaujac do waszysch postow to z tego co sie dowiadywalem w servisie to nie chca sie podejmowac montrazu xsenonow. Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie czy Wy - korzystajacy z hard top'ow nie meczycie sie jak macie przewiesc jakies np mniejsze kartony na pace ktore do dojechaniu do miejsca docelowego sa przy kabinie? Co prawda Navcia sluzy mi dopiero od wczoraj ale w ciagu tych parunastu godzin uzywania juz poczulem nie wykorzystywane partie miesni grzbietu od wskakiwania na pake i przesowania towaru do klapy. Widzialem przesowna podloge paki pod L200 orientuje sie ktos czy mozna takie cudo dokupic do Navarki?? w przypadku Navarki jest o tyle latwiej ze mozna takie ustrojstwo zamontowac do tych listw c-channel (tak ssie to chyba nazywa:-P )

Pozdro!

 

domadm a kiedy takowy sie odbedzie??

 

A i tak w ogole to jest to pierwsza Navka z tego co pytalem w salonach w kolorze granatowym na slasku, podobno takiej jeszcze nie sprzedali w salonach w katowicha, zabrzu, bielsku i wroclawiu :-D Teraz mam zamiar rozejrzec sie za jakim kims kto potrafi profesjonalnie obszyc wnetrze skora, jak ktos zna takowa firme na slasku to bylbym wdzieczny za namiary. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest w Katowicach w parkingu podziemnym Ikea w każdy pierwszy piątek miesiąca.

 

a co do kartonów, akurat takich rzeczy nie wożę ale myślę o jakiejś przegrodzie ruchomej, bo czasem jakaś drobnica jednak się wiezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbert_duczmal

WITAM

jestem clubowiczem od niedawna, autkiem śmigam od grudnia 2006, machnąłem nią 40tys i mam już trochę przemyśleń. Moja wersja to: navara D40 LE D/C + A/T + IT + PREMIUM skóra i wszystkie inne bajery - opcja full więcej się niedało w nią włożyć (no może kiedyś się pobawię w orurowanie i ochromowanie pierdół) narazie na lato zrobiłem sobie na pakę blachę alu z relingami z chromonikieliny-fajnie zakładam na to sobie bagażniczek na rowerki a na zimę zabudowa

1. SPALANIE -początkowo na trasie min 13L obecnie 10,5L, miasto - 11-12L, trasa ok 9L

2. tył auta zalekki mimo budy, jak droga jest dziurawa lub mocno połatana to przy 100km/h skacze jak piłka i brak kontroli nad pojazdem

3. nawigacja na Polskę do bani, europa zachodnia super, auto za kupę siana a mapy polski brak -tu się nissan nie popisał

4. reszta do przyjęcia, komfort jazdy ok itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A'propos xenonow, montuje je juz producent (znaczy czy sa dostepne w ofercie), czy trzeba zakupic na wlasna reke i zamontowac?

Zamowilem Navare na styczen 2008 i delaer powiedzial, ze nie ma mozliwosci zamowienia lamp xenonowych. Czy teraz sytuacja sie zmienila?

Ew. jaki jest koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbert_duczmal

do minusów można jeszcze dopisać:

1. zaj.... kiepski skręt, nawrócić na drodzę brak szansy

2. bluetutch - pogadać przez niego na telefoniku ponad 100km/h brak szansy, łapie wszystkie szumy z zewnątrz, potrzeba przenieść mikrofon do kabiny w środku to jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 1 to nie wiem czy wiesz ale kupiłeś było nie było półciężarówkę :D

To nie będzie zwrotne jak plaskacz, bo jakby się w poprzek drogi ustawił to niewiele ci zostaje na manewrowanie. Nawet promień skrętu tego nie uratuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do minusów można jeszcze dopisać:

1. zaj.... kiepski skręt, nawrócić na drodzę brak szansy

2. bluetutch - pogadać przez niego na telefoniku ponad 100km/h brak szansy, łapie wszystkie szumy z zewnątrz, potrzeba przenieść mikrofon do kabiny w środku to jest lepiej

 

Ad.1 można poćwiczyć nawrót z driftem :D

 

[ Dodano: Wto 30 Paź, 2007 08:42 ]

no to się zgadza z tą ciężarówką ale po co pchają w nią tyle luksusów?

 

Daje Ci słowo , że w cięzarówkach znajdziesz dużo więcej luksusu niż w Navarze. :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówka czy tylko "półciężarówka" ale jeździ i ludzie ją kupują.

A dlaczego nie ma być w niej luksusu ? Popatrzcie na traktory Lamborghini - klima to podstawa - nawigacja - podstawa - itp.

Świat idzie do przodu.

Chociaż proste konstrukcje czasem są bardziej niezawodne niż te z elektoniką - to fakt.

Pozdrawiam :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...