Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Zmieniarka CD


Tomaszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Odnośnie montażu już troszkę czytałem ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat gdzie jest kostka do podłączenia od strony radyjka?? Gdzie jej szukać i jak się do niej dostać?? Trzeba sie jakoś specjalnie nagimnastykować??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Jak jest ciągnięty kabel w Primerze P11.144 do zmieniarki ?? Którą stroną i co trzeba „rozebrać” ?? Jeśli ktoś montował to proszę o info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A czy ktoś zna problem nie działającej zmienarki w P11 GT? Radio pokazuje no CD a jest ich 12 w środku:) Ktoś miał podobny problem?

(wydaje mi sięże to laser tylko czy jest sens to naprawiać ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odnośnie montażu już troszkę czytałem ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat gdzie jest kostka do podłączenia od strony radyjka?? Gdzie jej szukać i jak się do niej dostać?? Trzeba sie jakoś specjalnie nagimnastykować??

Pozdrawiam

Na tej stronce wszystkiego się dowiesz i nawet więcej :)

Powodzenia

 

[ Dodano: Sro 16 Sty, 2008 20:18 ]

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24...dio24/index.htm

 

[ Dodano: Sro 16 Sty, 2008 20:30 ]

A czy ktoś zna problem nie działającej zmienarki w P11 GT? Radio pokazuje no CD a jest ich 12 w środku:) Ktoś miał podobny problem?

(wydaje mi sięże to laser tylko czy jest sens to naprawiać ? )

 

Sprawdz przewód, i same piny przeczyść, jak to nie pomoże to rozbierz zmieniarke i laser wyczyść ewentualnie płyta czyszczącą. A jak okaże się ze laser padł, to ze zwykłego napedu CD od kompa laser wymień, koszt napedu=laser 10pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz przewód, i same piny przeczyść, jak to nie pomoże to rozbierz zmieniarke i laser wyczyść ewentualnie płyta czyszczącą. A jak okaże się ze laser padł, to ze zwykłego napedu CD od kompa laser wymień, koszt napedu=laser 10pln

 

no ciekawe jak sobie wymienic z napedu cd... to nie takie proste chyba... to tak jakbys napisal ze jak padnie ci sinik w aucie to wsadz se taki od kosiarki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe porównanie, jeśli trudnością jest dla Ciebie odkrecenie kliku wkretów i odchylenie zarzasków to rzeczywiście jest problem, a jesli o sam laser chodzi to w wiekszosci napędów sam układ lasera jest taki sami różni się tylko sposobem poruszania się. wystarczy browarek na stół i troche chęci i rozumku :)

 

[ Dodano: Sro 16 Sty, 2008 21:30 ]

a obudowy od napedów nie są spawane ani zgrzewane

 

[ Dodano: Sro 16 Sty, 2008 21:35 ]

w taki sam sposób naprawiają w serwisach, krzyczą 100 za nowy laser a montują z jakiegoś napędu - życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...