Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po jakim przebiegu zwróciło Wam się LPG ???


mimier

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że dziś instalacja LPG zwróciła mi sie już dwukrotnie, chciałbym zapytać się Was drodzy Forumowicze po ilu kilometrach zwróciła Wam się Wasza instalacja...może ktoś z Was to oblicza...a może ja tylko mam na tym punkcie fioła :P

Pierwszy raz instalacja zwróciła mi się po 9839 km, a drugi raz po 8228 km (wliczone dodatkowe koszty poniesione przy przeglądzie, oraz koszty eksploatacyjne takie jak np. wymiana filtra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od maja zrobilem 9000km i wg moich wyliczen na gazie wzgledem benzyny zaoszczedzilem dotychczas ok 230zl. przy obecnych przebiegach gaz mi sie zwroci moze za 2 lata :]

od poczatku wiedzialem ze bede zalowal 'zagazowania' almerki, jednak dziwny ciag do 'pseudo' oszczednosci posunal mnie do tego strasznego czynu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od maja zrobilem 9000km i wg moich wyliczen na gazie wzgledem benzyny zaoszczedzilem dotychczas ok 230zl. przy obecnych przebiegach gaz mi sie zwroci moze za 2 lata :]

od poczatku wiedzialem ze bede zalowal 'zagazowania' almerki, jednak dziwny ciag do 'pseudo' oszczednosci posunal mnie do tego strasznego czynu... :/

 

troche sztuka dla sztuki :)

 

ps: jak ilczycie ile przejechaliscie to liczycie tez benzyne ktora dolewacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ilczycie ile przejechaliscie to liczycie tez benzyne ktora dolewacie?

Ja nie wliczam PB ponieważ myślę, że w ciągu miesiąca nie uda mi się przejechać nawet 500 metrów na benzynie :D (ze względu na jeszcze nie naprawione niedomagania układu zasilania)

Mam auto na gaźniku i na noc zostawiam je na benzynie, odpalam w pozycji neutral więc zanim benzynka się wypali, to schodzi z kilkanaście sekund, przerzucam na LPG i dopiero ruszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekwencja po 40 kkm - czyli jakieś rok czasu. Teraz już systematycznie oszczędzam na LPG.

I generacja po niecałych 10 kkm - to było jakieś 3 miesiące... Po 7 miu latach - uzbierało się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja to se juz dawno zwrocila xD juz nabilem na niej prawei 30 tysiakow XD ostnioa miala 2gi przeglad... XD i smiga dalej a po ostatniej wymianie mixera na odpowiedni i regulacji to juz wogole wypasik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...