Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryczne lusterka P10


Gość sulej44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, planuje kupić sobie elektryczne lusterka, ale mam mały problem- w moim orginalnie są manualne.. rozebrałem drzwi i znalazłem wolną wtyczke- pod lusterkiem ta zakreslona na fotce, ale zastanawiam sie czy to apewno to, a pozatym jeszcze jedno- czy jest poprowadzona wiżaka do sterowania?? jak tak to gdzie to może byc? ciężko to podłaćzyć- Czekam na porady

Dodam że to dość pilne

66ca6e96cb1aa611.html

24bb8e05c56ef712.html

sorry za jakoś fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki do lusterek są takie płaskie i mają chyba 5 kabli jak dobrze pamiętam 3 na silniki

(masa i dwa kable do sterowania 2 silnikami) oraz 2 kable na podgrzewanie lusterka.

Wiązka do sterownika powinna być po lewej stronie - taka szeroka zaślepka jest - tam szukaj kostka powinna mieć 7 przewodów (osiem dziur - jedna wolna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretniej - wystepuja 2 rodzaje gniazd do luterek. 3 i 5 przewodowe.

3 przewodowe sa do golych, a 5 do podgrzewanych:

 

"Orientacyjne" ksztalty:

 

3 - (oôo)

5 - (oôoôo)

 

gdzie 'ô' to bolec, a nad nim wciecie pod wtyk.

Co ciekawe - gniazdo 5 przewodowe jest w pelni kompatybilne z wtykiem 3 przewodowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a teraz najważniejsze- gdzie ten kabel jest wyprowadzony- żeby go podpiąć pod sterowanie;] bo nie kojarze. i jak sie dobrac do tego tak żeby zamontowac te sterowanie wmiare bezbolesnie;]

 

Kabel powinien byc wyprowadzony pomiedzy skrzynka z bezpiecznikami a panelem nawiewu - tam jest domyslnie umiejscowiony panel od lusterek elektrycznych.

W tamtych okolicach szukaj jakiejs "zaslepionej" kostki i miernik w dlon, aby sie upewnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy domyslnego miejsca regulacji wysokości świateł?? bo tam mam dwie zaślepki- jedna pionowa i jedna pozioma. da sie je bezszkodowo wyjąć?

 

Da sie - pchnac od tylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie o tym mowa;] wielkie dzięki VILQu . mam nadzieje że na nastepny zlocik przyjade już z zamontowanymi, polakierowanymi lustereczkami;] no i może paroma innymi szczegółami;] dzięki za pomoc. wisze Ci bro;]

 

Nie ma sprawy :)

Jak masz jakies problemy elektryczne to podjedz do mnie do roboty - w koncu pracuje niedaleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...