Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

awaria immobilazera???


Gość personalny1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pojawiający się od czasu do czasu problem z odpaleniem mojej p11 2.0 benz.

Kilka miesięcy zdarzyło sie to po raz pierwszy. Po przejechaniu kilkuset kilometrów, zgaszeniu silnika i 15sto minutowej przerwie samochód nie chciał odpalic i zaczęła migać kontrolko check engine. Udało się odpalić auto po kolejnych kilkunastu minutach. W międzyczasie wykonałem kilka chaotycznych manewrów jak np. zdjęcie klem czy wyciąganie bezpieczników. Kontrolka miga od tego momentu nieprzerwanie a mniej więcej raz na miesiąc, zawsze na ciepłym silniku po długiej jeździe auto nie chce odpalić. Trzeba wtedy zaczekać jakieś pół godziny i można jechać. Przy próbie odpalenia nie słychać rozrusznika, mam też sprawny akumulator i instalację elektryczną która nie sprawia raczej innych problemów. Czasami przy odpalaniu samochodu mam wrażenie że rozrusznik zaczyna pracować dopiero jak dokręcę kluczyk do samego końca,a a nie "normalnie". Może ktoś wie o co chodzi i zna jakąś prostą receptę bo zaczyna mnie to denerwować, a jakoś nie wierzę że jakiś mechanik da mi prawidłową odpowiedż w sytuacji gdy autko będzie przy nim odpalało normalnie.

 

[ Dodano: Nie 14 Paź, 2007 19:02 ]

Zapomniałem dodać że diagnostyka pokazuje kod usterki 143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...