Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 2,2Di obudowa filtra oleju


Gość KUI3A

Rekomendowane odpowiedzi

wymaiana oleju mi się zbliża nieuchronnie, a co za tym idzie wymiana wkładu filtra, mam jednak małego pecha, ponieważ mechanik, który mi wymieniał poprzednio olej poległ na temacie wymiany wkładu filtra (nie mógł wykręcić obudowy) i zdaje się, że mu się ta nakętka ukręciła

 

czy jest może jakaś metoda na odkręcenie tej obudowy bez tej nakrętki??

 

I czy możliwe jest żeby nowa obudowa kosztowała 600 pln???? bo taką cenę usłyszałem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprobuj tak odkreca/dokreca sie filtry oleju. tzn kluczem z lancuchem albo paskiem.

 

boi się robić tego ten gościu ( i w sumie mu się nie dziwię) , bo mówi, że jak się zgniecie to będzie lipa, ale chyba to jest jedyne rozwiązanie jakie mi pozostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma szans na zgniecenie. obudowa na moje oko ma kilka milimetrow, nie jest to cienka blaszka jak w calych filtrach.

w kazdym badz razie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest żeby nowa obudowa kosztowała 600 pln???? bo taką cenę usłyszałem dzisiaj.

Nawet jeśli to jest cena z ASO, a nie ze szrotu, to nie jest dużo. Podstawa (może pęknąć przy próbie odkręcenia) tej obudowy, czyli to, do czego ją przykręcasz będzie chyba z 2000 PLNów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest żeby nowa obudowa kosztowała 600 pln???? bo taką cenę usłyszałem dzisiaj.

Nawet jeśli to jest cena z ASO, a nie ze szrotu, to nie jest dużo. Podstawa (może pęknąć przy próbie odkręcenia) tej obudowy, czyli to, do czego ją przykręcasz będzie chyba z 2000 PLNów

 

 

a żesz w d.... :zly2:

 

no ale co począć trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...