Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG czy trzeba podpinac pod komputer


kruppp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio bylem na przegladzie auta (primera p11 na sekwencji brc). Wszystko ok ale koles mi na koniec mowi takie cos ze podobno trzeba co roku jezdzic do stacji zajmujacej sie serwisem LPG aby podpiac instalacje pod komputer, ze niby moze glowica sie wypalic albo cos. Czy spotkal sie ktos z uzytkowników z takim czyms? czy chcial mnie tylko nabic w butelke?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o to, że warto od czasu do czasu sprawdzić dla własnej pewności, że wszystko jest OK. A jeżeli chodzi o

niby moze glowica sie wypalic albo cos

to jeżeli będzie za uboga mieszanka, a raczej instalacja sama od siebie się nie przestawi. Choć z tego co piszą na forum czytałem , że mogą zapychać się wtryski, choć nie doczytałem żeby przy tej instalacji występował ten problem.

Także podsumowywując :D : 1 przegląd w roku to nie bankructwo finansowe, a jeżeli ma się pewność że wszystko jest dobrze to i pewniej się autem jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast podpinać pod komputer raczej proponowałbym co roku na przeglądzie wymagać oprócz zmiany filterków itp. - zrobić porządną analizę spalin. (na LPG i PB). Jakość mieszanki da więcej info co do oszczędzania/katowania głowicy, a wróżenie i kombinowanie z mapą, jak auto jeździ jest jak powiedzenie "lepsze jest wrogiem dobrego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...