Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 1.4 97r,Problem z odpalaniem


Gość matrix.m5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. zauważyłem od dłuższego czasu ze mam problem z odpaleniem auta szczególnie rano przekręcam kluczyk i słychać tylko przekaźnik tak mi sie wydaje muszę parę razy przekręcić kluczyk żeby auto odpaliło potem niema już problemu, boję sie ze za którymś razem nie odpali, akumulator nówka filtry i świece wymienione, czy wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to moga byc szczotki w rozruszniku. jesli przekrecasz kluczyk a rozrusznik nie kreci tylko slychac cpykniecie to na 99% to.

poszukaj, gdzies tu bylo na forum o tym

 

a jak nie odpali to wez srubokret, klucz albo cos innego, stuknij w rozrusznik i bedzie tak odpalal... ale to tez do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę zobaczyć rozrusznik ok, czy orientujesz sie jakie tam są szczotki jaki (rodzaj rozmiar lub symbol)mieszkam w irlandi a tu raczej trudno o fachową poradę a jeszcze żeby zapytać tu o szczotki to będą chcieli cały rozrusznik wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzę do niego jutro, ale jest coś dziwnego kiedy jest ciepło to znaczy niema lekkich przymrozków to odpala bez problemu ale kiedy jest mróz na szybach to jest już problem z odpaleniem za pierwszym drugim trzecim razem?

 

[ Dodano: Sob 27 Paź, 2007 13:18 ]

witam ponownie rozrusznik sprawdzony szczotki sa w idealnym stanie, dziwi mnie to ze jak spada temperatura to ten problem sie pojawia przy normalnej temperaturze otoczenia niema problemu, czy macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem problem z rozrusznikiem to okazało sie, że kostka w stacyjce jest powodem. Musialem ją troszkę zaklapać bo w fabryce kiepsko t ozrobili.Chodzi do dzisiaj. NAtomiast jeżeli rozrusznik bo Tobie kręcił, a się nie oddzywał silnik to zpbacz na diode od iimobilizera czy jest zgaszona przy włączonym zapłonie. Co d oszczotek to w drugim wymieniałem. Cały szczotkotrzymacz z Cargo dałem około 50 PLN. Same szczotki były 5 zeta tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie- jeżeli to byłaby wina immobilaisera to co można zrobić? Moja Ala idzie we wtorek do elektryka. Mam jeszcze takie pytanie- jeżeli się odłączy akumulator to trzeba go po pewnym czasie podłączyć, czy też może leżeć sobie spokojnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...