Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Filtr powietrza-wymiana


hochoł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj w mojej primerce (1.6 gaźnikowa)wymienić filtr powietrza i lipa Po zamontowaniu nowego nie idzie odpalić autka.Piłuję ,piłuję i nic. Ten nowy jest odrobinę niższy ale czy to jest powód tego że nie chce odpalić Tak na marginesie ten nowy jest firmy FILTRON.Stary jakiej firmy jest nie wiem bo nie ma na nim żadnego opsu.Czy ktoś już miał kiedyś takie objawy przy wymianie filterka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche inne objawy niz u ciebie ale tez zakupilem ostatnio filtr FILTRON'a tyle ze w DE , od tamtego jakos czasu zaczol palic wiecej...trasa 10 , miasto 12 ,z starym palil 8-9 miasto, niestety nie sprawdze czy to przez filtr bo spalili mi go w ognisku :028: mozliwe ze te filtrony jakies dupne sa , a duzo sie twoj filtr rozni od oryginalu? moj np jest 2 razy grubszy od poprzedniego

 

[ Dodano: Nie 28 Paź, 2007 10:39 ]

a i czasami lubi zapalic za drugim razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy FILTRONA jest niższy od tego starego ale zasadniczo niczym innym się więcej się nie różni.Założyłem z powrotem stary bo przecież czymś trzeba jeździć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę to zrobić w poniedziałek a jak facet ze sklepu nie będzie chciał mi uwierzyć to jestem gotów przy nim pokazać co się dzieje jak zakładam ten filtr zamiast starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że z tym nowym filtrem mam jechac do gaownika i poprosić go o zamontowanie jego i wyregulowanie instalacji gazowej tak :?: I za kazdym razem jak będę chciał wymienić ten filtr to będę musiał zawracać jemu głowę :?: :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat miał podobnie w Renówce (tez zagazowana naturalnie). Co wymiana filtra powietrza to konieczna była regulacja (auto nie odpalaó albo się dławiło).

Filtron robi całkiem przyzwoite filtry i nie jest to wina filtru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak nie pamiętam bo byłem wk...... przez ten gaz :/ Jak gazownik zrobi diagnozę to wszystko opiszę :)

 

[ Dodano: Pią 02 Lis, 2007 17:30 ]

No i po kłopocie :) Filtr wymieniony instalacja wyregulowana i okazało śię że trzeba właśnie to zrobić podczas wymiany filtra powietrza.Ale tak to jest jak do tej pory jeździło się tylko na benzynie :/ Dzięki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...