Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

litery na tył


Gość piasek_1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejka wie ktoś moze gdzie mozna dostac litery do opisu np.2.2 dci na tył zeby przykleic?

 

po pierwsze nie dci tylko Di ale ok na allegro tego jest wuchta

 

A może kolega przyciągnął autko od Szwabów i ma 2.2 dCi, bo takie wychodziły. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piasek_1981

dokładnie od Szwaba jest moje cudeńsko i przez to niekrórych części w katalogu nie ma np: paski klinowe do 2.2 cdi znalezienie to cud!!!! ale polecam 2.2 to jest to!!!!!jak ktos ma to wie o czym mowa pozdro

 

[ Dodano: Pią 02 Lis, 2007 09:13 ]

wie ktos jak mozna zmienic swój nick? bede bardzo wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie od Szwaba jest moje cudeńsko i przez to niekrórych części w katalogu nie ma np: paski klinowe do 2.2 cdi znalezienie to cud!!!! ale polecam 2.2 to jest to!!!!!jak ktos ma to wie o czym mowa pozdro

 

[ Dodano: Pią 02 Lis, 2007 09:13 ]

wie ktos jak mozna zmienic swój nick? bede bardzo wdzieczny za pomoc

 

Przejeździłem sporo X-Trailem z tym silnikiem. I jeśli tam doskonale daje sobie radę, to strach pomyśleć, jak to śmiga w Almerce... :027: :one: Uważaj tylko na intercooler i pilnuj poziomu oleju. :)

 

Co do zmiany nicka, to chyba tylko do admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piasek_1981

jeszcze tylko halogeny , wymiana oleju w skrzyni i klocków i ideał bez tego tez ideal ma kopa ta almerka w porównaniu z n15 która miałem wczesniej to niebi i ziemia nastepny wózek tez nissan jak byc wiernym to do konca pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
>Uważaj tylko na intercooler i pilnuj poziomu oleju. :)

Co do oleju to zrozumiałe, ale co oznacza "uważaj na intercooler" ??

Dzieki za odpowiedź.

 

Ta uwaga dotyczy tylko 2,2 dCi, a nie 2,2 Di. Chodzi o to, że w tych silnikach intercooler lubi się czasem rozszczelniać. :P

 

Co do oleju, to niektóre 2,2 dCi mają na niego większy apetyt, niż to ustawa przewiduje. ;) Ale nie jest to częste zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko halogeny , wymiana oleju w skrzyni i klocków i ideał bez tego tez ideal ma kopa ta almerka w porównaniu z n15 która miałem wczesniej to niebi i ziemia nastepny wózek tez nissan jak byc wiernym to do konca pozdro

 

Zakładam że po ew. naprawie pompy wtryskowej jak ci 5000PLN wywieje z kieszeni zmienisz zdanie o tym modelu i silniku i zatęsknisz za naprawdę bezawaryjną N15 :D oczywiście ABSOLUTNIE CI TEGO NIE ŻYCZĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę sie przyznać, że mnie lekko zaniepokoiły ostanie posty o sypiących się 2.2 Di z mojego rocznika :/

Oj ostry by zabolało, ale mam nadzieje, że mnie sie to nie przytrafi, choć nadzieja matka . . niemądrych.

Zaczołem zbierać na FR-V silnikiem . . 2.2 i-CDTi

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...