Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oginalny alarm navary....problem domykania szyb.


Gość Margor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam navare wersja 2007 z orginalnym nissanowskim alarmem.

Obiecano Mi że zamatuja moduł domykajacy szyby...niestety problem (ASO) NIE DA SIE.. :fuckyou2:

Zalecono ..wyciac istniejacy alarm zamontowc cos innego... :diabel2:

 

Spotkaliście sie z czyms takim ?

Ktoś spotkał sie z takim problemem ?

 

w/g mnie jesli juz jest montowany (we wszystkich Navarach) system kablowy i zapiecie modułu alarmowego powoduje jego kapletnosc to powinna byc kosc rozbudowujaca o funkcje domykania szyb

 

wiecie cos w tym temacie ?

 

Navara 2007 (odebrana w lipcu) alarm NATS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto ci takie pierdołki poopowaiadał ale można bez żadnego problemu założyć zewnętrzny moduł domykania szyb, zmień elektryka!

 

Dobra powiem tak....ASO Gwarancyjne Nissana ..powiedziało NIE DA SIE

Rozumiesz?

Moduł mozesz załozyc sobie do alarmu jaki Ci ozenili..nieorginalny..(np.COBRA) i zeczywiscie moduł kosztuje 200-300 zł i po sprawie

 

Natomiast jesli jest alarm systemowy NATS to sterowanie jest cyfrowe nie analogowe na jakiejs tam magistrali....i jesliproducent nie przewidział takiej funkcji w module centralnym to żadne zwarcie nic nie poradzi....

 

Wiec pytam jeszce raz : Ma ktos domykanie szyb w Navarce z orginalnym systemem alarmowym Nissana (nats) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj odebrałem samochód od mojego magika - elektronika i sprawa wygląda tak:

Domykanie szyb działa z kluczyka, można zrobić czy jest alarm czy nie, to jest bez różnicy.

Wszystkie drzwi poza kierowcy można zrobić niczym w golfie, sprawa się komplikuje przy drzwiach gdzie mamy panel z przyciskami, tam trzeba użyć przekaźników bo temat jest załatwiany cyfrowo. Dodatkowo mamy przycisk locka przy przełączniku napędów, jego też przerobiliśmy i działa w taki sposób, że przy włączonym silniku blokuje tylko drzwi, a przy wyłączonym podnosi szyby do góry. Chłopak się nasiedział kilka godz. ale podobno tak jest zawsze z pierwszym egzemplarzem, kolejne pójdą taśmowo :) Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego mogę podać namiar :) Sterowni do zamykania szyb jest z tych mądrzejszych i zamyka okna w kolejności, od najdalszego tylnego do kierowcy, fajnie to wygląda :)

Koniec z otwartymi szybami i wracaniem, włączaniem zapłonu żeby je podnieść :)))) :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...