Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kontrolki w Patrolu


Gość yama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale po najechaniu kursorkem na fotkęi kliknięciu wszystko ładnie widać przynajmniej u mnie. Jak to nie pomorze to zapodam inną fotkę.Chodzi o środkową lampkę w górnym rzędzie po prawej stronie zegarów tę na której widać tak jakby kroplekę.Mam nadzieję, żę to wystarczy? POzdrawiam i THX za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli lampka od hamulca ręcznego także sie świci cały czas czy to świadczy o zużyciu klocków?

Tak. Tylko nie bezpośrednio. Nissan nie stosuje jako takich czujników przy klockach. Miernikiem jest poziom płynu w zbiorniczku. Także jeśli ktoś ciągle uzupełnia płyn, a tacy są, to lampka się nigdy nie zapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to też śaiwdczyć pośrednio o słabym ciśnieniu w układzie.

Tak się dziełaje czasami przy odpaleniu auta zimą, silnik nie ma jeszcze takich obrotów i nie wytwarza tyle podciśnienia ile układ potrzebuje. Efektem jest świecenie kontroli oraz brak wspomagania hamulców przez chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy jestem zmuszony prości kolegów Was jeszcze raz o pomoc w sprawie nieszczęsnej kontroli zawilgocenia filtra paliwa. Otóż zmieniłem filtr na nowy i w dalszym ciągu wspomniana lampka się świeci. Czy można cos z tym zrobić jak tak to gdzie można kupić taki czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw spróbuj przeczyścić styki na kostce od niego. Może coś tam robi zwarcie. Taki czujnik to chyba tylko w używkach, bo nowy może się okazać dość drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kiedyś na pewnym forum Land Rovera ktoś napisał że świeci mu się pomarańczowa kontrolka z szybą w tle ....

Ktoś napisał że pali się kontrolka informująca kończącą się szybę przednią ...

 

Po tygodniu gość odpisał że wymienił szybę i dalej świeci się kontrolka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pewnym forum Land Rovera ktoś napisał że świeci mu się pomarańczowa kontrolka z szybą w tle ....

Ktoś napisał że pali się kontrolka informująca kończącą się szybę przednią ...

 

Po tygodniu gość odpisał że wymienił szybę i dalej świeci się kontrolka :)

 

Qfa, wymiękłem !!!! :lol::thumbsup::thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...