Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navi w QX


Gość Thomaseq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam problem... a mianowicie taki ze sciagnalem sobie maximke QX 3.0 z niemiec i nie posiadam do niej polskiej plyty do navi (oryginalny zestaw montowany przez nissana)

czy moglby mi ktos w tej sprawie pomoc? gdzie mozna kupic lub dostac taka plytke na polskie drogi?

Bardzo Prosze o pomoc :(

 

 

Zapomnialem dodac ze jest z 2000 roku i ze mlyte z mapa wkladam do takiego cd romu ktory znajduje sie pod siedzeniem u pasazera. Jesli potrzeba to porobie tego fotki do jasnosci.

 

Jeszcze raz Prsze o jakakolwiek Pomoc gdzie moge kupic polska mape lub czy mozna gdzies dostac lub przegrac/nagrac etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy dostepne sa u dealerow Nissana na terenie calej Polski. Nie jestem do konca w temacie, ale slyszalem niedawno, ze Nissan jeszcze nie ma dokladnej plyty z mapa Polski. Koledzy z Navar maja podobny problem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widze ze sa... ale DVD a to sa do tej nawigacji zwykle CD :(

 

[ Dodano: Czw 31 Sty, 2008 11:25 ]

przepraszam ze rozkopuje stare topici ale bardzo mi na tym zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja z innej beczki, skoro nie ma map, a jak są to drogie w cholerę więc może swap na np. tomtoma 920 ? Próbował ktoś ? Teoretycznie prosta sprawa ... ale jak jest w praktyce ? Mi zależy oczywiście na funkcji składania navi (on/off) czyli trzeba by było podłączyć jakoś i gdzieś sterowanie. Na razie jestem na etapie czytania instrukcji serwisowej i nie mam jeszcze tomtom-a ... ale myślę, że w ciągu 2 miesięcy powinienem uporać się z tematem.

 

Ktoś jeszcze jest zainteresowany tematem ? Wspólnymi siłami na pewno pójdzie szybciej :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja maxi nie ma nawigacji (jeszcze) ale chetnie bym poszukal czegos, moze jak cos wygoogluje. Masz jakies detale? model tej navi? cos w instrukcji? co tam jest? moze to chodzi na jakims windowsie CE (duzo dedykowanych nawigacji tak robia) ktorego to da sie moze jakims trikiem odblokowac i wrzucic inny soft? Daj jakies info i pomoge googlowac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam tylko instrukcję serwisową (nie mogą jej wrzucić do załącznika - jakiś błąd z empty file)- niestety do końca tygodnia siedzę w Wawie (a Maximka w Poznaniu :-() i nie sprawdzę dokładnych danych tej nawigacji (na pewno nazywa się Xanavi 5.0 CD). Ja raczej zdecyduje się na wymianę navi niż próbę jej reaktywacji z WinCE. Teraz ciężko o dobry soft na CD, z reguły są DVD lub karty SD. Poza tym ta nawigacja jest chyba bez ekranu dotykowego, a moim zdaniem manewrowanie przy gałce i przyciskach nie jest user-friendly ;-)

 

Nawigacja jest wyposażona w dość leciwą już antenę GPS, poza tym opiera się na kilku czujnikach: prędkości, żyroskopie i danych z GPSu. Teoretycznie super, tylko po co ich tyle ;-) Używam Tomtom'a 6 na PPC i wszystko działa wyśmienicie, a najnowsze nawigacje mają już przewidywanie toru jazdy więc utrata sygnału na chwilę nie jest straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bez ekranu dotykowego troche kiepsko, tez chyba bym zrobil jak mowisz, szukalbym kogos kto mi to wymieni na cos lepszego, cos jak ma Maxi-Dyla lub Szalony.

 

[ Dodano: Sro 02 Kwi, 2008 18:26 ]

A to zadziala?

 

ebay link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...