Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wersje Maximy, co oznacza właściwie QX?


Gość Camela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie umiem znaleźć informacji czym właściwie wyróżnia się wersja QX?

Zauważyłem też ze pojawiają się tez wersje SE (Special Edition?).

W danych technicznych na roznych portalach występuje zwykle tylko wersja QX.

 

Chcę kupić sobie to autko i chciałbym wiedzieć co kupuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie umiem znaleźć informacji czym właściwie wyróżnia się wersja QX?

Zauważyłem też ze pojawiają się tez wersje SE (Special Edition?).

W danych technicznych na roznych portalach występuje zwykle tylko wersja QX.

 

Chcę kupić sobie to autko i chciałbym wiedzieć co kupuję ;)

 

o ile dobrze sie orientuje to wersja SE to na USA byla tylko, QX mialy oznaczenie wersje europejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Wersja QX to werja europejska. Wersje USA to pozostałe oznaczenia. Różnica polega na wyglądzie przodu i tyłu - wersja USA jest dużo ładniejsza i stylowa :diabel2: (przepraszam wszystkich potencjalnie urażonych właścicieli QX :D )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na wyglądzie przodu i tyłu - wersja USA jest dużo ładniejsza i stylowa :diabel2:

 

Sorry ale co jest ładniejsze to kwestja gustu :) a mnie się bardziej podoba QX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie QX to wejsa europejska, SE to wersja amerykańska skrót od sport edytion posiadała tylko skrzynie manualną i białe zegary na ameryke była jeszcze wersja bodajże GXE czyli full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie QX to wejsa europejska, SE to wersja amerykańska skrót od sport edytion posiadała tylko skrzynie manualną i białe zegary na ameryke była jeszcze wersja bodajże GXE czyli full wypas.

 

nie zgodze sie z toba kolego. SE byla i w manualu i w automacie. Wersja GXE wcale nie byla najlepiej wyposarzona, wrecz przeciwnie, byla to najtansza wersja tego modelu. byly tez takie co nie mialy elektrycznych szyb :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...