Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Pokrywa schowka w podlokietniku


Gość da_niel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie -szukam czegoś takiego. Ułamał mi sie zawias (ten plastikowy). Pytałem w ASO ale zaśmiałem sie pustym śmiechem jak pan mi powiedział 500. Wobec tego szukałem w necie, na allegro, w sklepach z częściami i nie mogę znaleźć. Jak sie wkurzę i nie znajdę to w castorami kupię zawias, taki metalowy, i go tam wkręcę nie będzie może ładnie i równo ale co mi tam.

Powiedźcie mi jak wiecie gdzie mogę dostać taka pokrywę? :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj sprzedawców z allegro. Ci którzy sprzedają części z almerek często mają je z rozbiórki jakiegoś rozbitka, czy innego angola. Może będą mieli i pokrywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, Ja tez kiedys szukalem tego zawiasu, ale bezskutecznie ... Wkurzony postanowilem to sam naprawic, kupilem kilka zawiasow w sklepie ale one tez nie pasowaly. Wpadlem na pomysl ze zrobie to na kawalku skory, dociolem ladnie i mam juz prawie rok i nie widac zadnych oznak zuzycia. Polecam to rozwiazanie bo w miare szybko mozna to naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
czesc, Ja tez kiedys szukalem tego zawiasu, ale bezskutecznie ... Wkurzony postanowilem to sam naprawic, kupilem kilka zawiasow w sklepie ale one tez nie pasowaly. Wpadlem na pomysl ze zrobie to na kawalku skory, dociolem ladnie i mam juz prawie rok i nie widac zadnych oznak zuzycia. Polecam to rozwiazanie bo w miare szybko mozna to naprawic.[/quote masz nr telefony i pytaj go o to myślę że ma ten podłokietnikpozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi i link do tamtego tematu (chyba cos zle szukalem :oops: )

Ja pomyslalem o kawalku skory przymocowanym w sposob bezklejowy.

Tzn zamierzam usunac ten zawias, wyciac kawalek plastiku i "przykrecic" ta skore dociskajac ja plastikowa plytka, ktora dotne podczas montazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...