Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Nie dziala mi panel sterujacy i LCD P-12 Co robi


Gość Radekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie dziala mi panel sterujacy nawiewami nie reaguje zaden przycisk poza tym co wlacza szybe ogrzewana tylna.Wyswietlacz lcd jest caly czas czarny nie dziala kamera cofania i nawet po wlaczeniu zaden komunikat sie nie wyswietla nawet na chwile ,Bede bardzo wdzeczny za podpowiedzi co zorbic z tym probleme bo moze ktos inny mial podobny problem>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kiedys juz tu zalozylem temat ale nie dostalem odpowiedzi i problemu ze swoim samochodem nie rozwiazalem,czasem wyswietlacz dziala a czasem nie ,pojechalem do serwisu stwierdzili ze radio jest uszkodzone botaki blad wyskoczyl.elektronik sprawdzil i sie okazalo ze radio jest ok,wczesniej ktos tu pisal ze mial [podobny problem i elektryk powiedzial ze brakuje masy a wiec jakies masy w ktorym miejscu szukac???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz moze dvd???

Ja jak chcialem robic przerobki w swoim aucie i wywaliłem dvd to były takie same objawy.

Zobacz czy nie masz czasem poluzowanej wtyczki lub przetartego kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w DVD w samochodzie ,dzieki za podpowiedz ale jesli bezpiecznik by sie spalil to wogle lcd by nie dzialalo a mi raz dziala a czasem nie dziala,potrafi po godzinie jazdy sie samo wlaczyc,nyslalem ze ma na to wplyw temperatura ze jka jest zimno z rana bardziej wilgotno to nier dziala ale wykluczylem to bo zamrozilem radio plus nawi dvd i wsadzilem do samochodu i dzialalo a wiec temperatura i wilgoc nie ma znaczenia na radio plus dvd ,bardziej mi to wyglada ze nie ma gdzies masy ,tylko gdzie jej szukac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wg mnie masz uszkodzony czytnik DVD ktory jest integralna czescia calego systemu ,mialem podobny problem chociaz nie pisze tu ze dokladnie taki sam jesli chcesz to zrobic, po w miare normalnych kosztach to mozesz wymontowac czytnik i w Warszawie na ulicy Raclawickiej jest serwis Clariona oni takie rzeczy sa w stanie naprawic ale musza juz miec raczej rzecz wymonotowana bo nie chca sie bawic w grzebanie w aucie. Wiec wymontuj czytnik i do nich zawiez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...