Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie radio, aby dzialalo ze sterowaniem z kierownicy?


Gość FeiLong

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiego nalezy szukac radia, aby wspolpracowalo bez przerobek z seryjnie montowanym w Note'ach (rocznik 2007) sterowaniem kole kierownicy?

Interesuje mnie dokladnie radio z obsluga mp3 do 400,00 zl

 

dzieki za podpowiedzi

FeiLong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakiego nalezy szukac radia, aby wspolpracowalo bez przerobek z seryjnie montowanym w Note'ach (rocznik 2007) sterowaniem kole kierownicy?

Interesuje mnie dokladnie radio z obsluga mp3 do 400,00 zl

 

dzieki za podpowiedzi

FeiLong

 

Wydaje mi się, że bez przeróbek się nie da. Sam o tym kiedyś myślałem, ale odpuściłem. Trzeba kupić radio ze sterowniem, najlepiej z możliwością podłączenia pilota z tyłu i jakiś moduł który połączy te dwa elementy (radio i sterowani). Tak mi się wydaję. Tak samo z siebie to nie zadziała inne niż fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze alpine'y maja taka opcje http://www.alpine.com.pl/index.php?id=cde-9870rrm&L=7

cena ok 500zl(inny producenci niewiem)jeszcze trzeba sterownik dokupic odpowiedni pod auto. W Note jest zabudowane radio tak? to mozna nawet w schowku radio zainstalowac, tylko tak czy siak trzea pol deski rozebrac.:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Note sprzęt Alpine z przejściówką Alpine do kierownicy i całe sterowanie w kierownicy działa bez zarzutu.

Podpina się kabelkiem (do radia) typu minijack.

Polecam! :one: Drogie, ale warto.

 

P.S. Z tym że zaznaczam, że mówię O ZWYKŁYM radio Alpine - nie CB. :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...