Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gaśnie przy redukci biegu


Gość arturo406
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam widze ze opisany problem w jednym z tematow nie zostal dokońca wyjaśniony moze mi ktoś odpisze na podobny problem polecilem znajomemu zeby kupil maxime qx 2.0 2001rok manualna skrzynka gdy zbliza sie do skrzyzowania i redukuje a 2 bieg albo gdy wcisnie sprzeglo bo ma sie zatrzymać nie raz zgasnie co to moze być

dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak bylo bo bral "lewe" powietrze, czyli mieszanka byla za uboga na wolnych obrotach.

 

Moga sondy juz nie dzialac jak powinny i tak bedzie sie dzialo, lub jak pisze Wacu przeplywka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie tak dzieje gdy mocno zahamuje to obroty spadaja i samochod potrafi zgasnac. Jezdze na gazie i gazownik powiedzial abym przytkal troche dolot powietrza np. tekturka.

 

A przeplywka to potocznie przeplywomierz powietrza? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie i dziekuje za podane wskazówki

sprawdziliśmy lepiej sami podczas jazdy i gdy sie hamuje tylko hamulcem i uzyjemy sprzęgla potym hamulcu jest wszystko ok można zmieniać biegi na niższe jest wszystko ok a gdy sie uzyje sprzęgla zeby zredukować bez wciśnięcia wcześniej hamulca gaśnie i kto to mi wyjaśni

POZDRAWIAM I DZIęKUJE ZA WSZYSTKIE PODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem 20zl za badanie na analizatorze, po ktorym wszystko juz wiedzialem czemu sie tak dzieje dokladnie jak opisales. Powiedza Ci czy sondy masz sprawne, czy przeplywka dziala, czy mieszanke komp zmienia odpowiednio od warunkow...

 

Powaznie, tak to mozna gdybac bo powodow moze byc mase takiego zachowania, badanie trwa z 20-30 minut i wsio bedziesz wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za zainteresuwanie tym tematem pozdrawiam

 

Ten temat jest dosc czesto poruszany, wiec bedziemy wdzieczni za posta jak rozwiazesz problem, moze byc wskazowka dla kolejnych nissomaniakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...