Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak podłączyć radio tube oraz wzmacniacz w nissanie sunny???


Gość dj_naicob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem niedawno radio JVC KD-332 wzmacniacz GTA 2 Special Mk II 400w oraz subwoofer w kształcie tuby Blaupunkt Gtt 1200 600W

1 Jak to podłązyć????? Ma ktos jakieś fotki??

2 Jaka kostka występuje w nasych nissanach???Iso???

3 co musze mięć zeby podłaczyć sobwoofer??

 

Pomóżcie :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja ci powiem na swoim przykładzie, do podłączenia radia użyłem kostki jaka była już w sunnym tej standardowej najbardziej normalnej, więc radyjko już mi działało gicik bo ktos dobrze poprowadził prąd od akumulatora, i dobrze podpiął masę pod budę, ale wywalił wyłączanie/włączanie za pomocą stacyjki. Tak naprawde to lepiej bo nie ważne czy jest kluczyk czy nie to radio gra kto chce sobie czegoś posłuchać. Teraz wzmacniacz no z tym miałem trochę przebojów a mianowicie położenie kabli, chciałem zrobić to porządnie, kable to Dietz gold, dedykowane do wzmacniaczy, plus bezpiecznik 40A i rozdzielacz prądu. Na pierwszy rzut poszły kable sygnałowe i puściłem je elegancko pod tapicerką środkowego kanału, wyjołem plastiki od skrzyni biegów i ten schoweczek pod łokciem. Tam poleciałem aż kable wyszły mi pod tylnymi siedzeniami gdzie nie ma tapicerki, potem tak samo kabel prądowy. Poskładałem i jest fajnie i piknie i nic nie widać :) sygnałowe pod radio plus do tego nie zapomnieć o kabelku sterującym właczeniem wzmacniacza, albo podpinamy pod kabelek od anteny automatycznej lub do oddzielnego wyjścia przeznaczonego na włączanie wzmaka, ja podpiołem pod kabelek od automatycznej anteny, choć puźniej dowiedziałem sie że mam wyjście specjalnie do tego przeznaczone, ale działa super więc zostawiam tak jak jest. przy akumulatorze w niewielkiej odległości mam bezpiecznik a z tyłu w bagażniku rozdzielacz prądu. Gruby kabelek od rozdzielacza do wzmaka oraz wziąłem masę ze śruby trzymające tylne fotele ;) no i podpiołem głośniki i git :) tubę podpinasz jeżeli masz możliwość mostkowania na wzmaku to podpinasz właśnie pod zmostkowane kanały.

 

[ Dodano: Sob 10 Lis, 2007 06:45 ]

dodam jeszcze że kabel od akumulatora do rozdzielacza jest naprawde solidny a mianowicie 20mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...