Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mp3 + pionek 6800-cicho gra


Gość peryskop

Rekomendowane odpowiedzi

podpiołem przez aux i strasznie cicho gra,jakaż tego może być przyczyna??normalnie na 15-20 na skali jest głośno,natomiast przy mp3 przez aux -45-50 dopiero coś słychać :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Ja mam Sony CDX GT300S i podpiąłem ostatnio mp3 do niego przez kabel 2x jack do AUX... puszczam muzę a tu... cichutko :/ Niestety widocznie tak musi być, trzeba podgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Ja mam Sony CDX GT300S i podpiąłem ostatnio mp3 do niego przez kabel 2x jack do AUX... puszczam muzę a tu... cichutko :/ Niestety widocznie tak musi być, trzeba podgłaszać.

eeeeee no to qpa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisujecie to jest rzecz normalna ponieważ wejście AUX ma czułość ok 250mV i dość sporą impedancję wejściową. Odtwarzacz mp3 nie jest w stanie wytworzyć aż tak silnego sygnału. Działałby on poprawnie jeśli czułość wejścia AUX była by na poziomie 3-10mV. Żeby działało wam to jak należu trzeba zrobić mały wzmacniacz sygnału o wzmocnieniu w okolicach 33dB tj ok 50x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisujecie to jest rzecz normalna ponieważ wejście AUX ma czułość ok 250mV i dość sporą impedancję wejściową. Odtwarzacz mp3 nie jest w stanie wytworzyć aż tak silnego sygnału. Działałby on poprawnie jeśli czułość wejścia AUX była by na poziomie 3-10mV. Żeby działało wam to jak należu trzeba zrobić mały wzmacniacz sygnału o wzmocnieniu w okolicach 33dB tj ok 50x

no,to teraz trybie o co chodzi :D , Janek żondzisz :D ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peryskop, dzięki wielkie, ale nie trzeba było. Podzieliłem się z Wami swoją wiedzą. A temat mp3 pod AUX znam, bo sam go przerabiałem tylko, że w HomeAudio. Jak coś to piszcze jak będę wiedział to odpowiem z chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...