Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SERENA głośniki !!! Pomocy.....


Gość R4INQ

Rekomendowane odpowiedzi

hej chłopaki nie wiecie jakie są wymiary głośników które na starcie są zakładane w serenie ....chciałem kupic na prezent komus kto ma serene a nie wiem jakie głębokosci jakie srednice zarówno tych z przodu jak i z tyłu >>>>>to dla taty zwaliły mu sie głośniki a samochód to dla niego swietosc i nie odda byle zakładaczowi car audio a samemu mu sie nie pali do tego wiec ja sie musze wziac za to poza tym chce ale nie mam pojecia jakie tam wchodzą głośniki prosze o pomoc dzieki i pozdrawiam......ps pytam bo nie mam mozliwosci sprawdzenia pozdr i czekam na wasze odpowiedzi narq :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie montowane były blaupunkta.

Zajrzyj Sobie tutaj:

http://carconf.blaupunkt.com/default.asp?lang=en

a znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne. Wpisz tylko markę, model samochodu, datę produkcji i na koniec All Information.

To Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej były wszystkie cztery (pewnie oryginalnie) Kenwoody. Przynajniej Kenwood je markował. Po przednich zostało wspomnienie... Tylne mają się nieźle! Średnica przód 16cm oryginalnie lub (i) 16,5 cm - też wchodzą. Teraz mam właśnie 16,5 tylko, że musiałem dorobić ze sklejki pierścienie dystansowe bo nie mieściły się na glębokość. Wsadziłem tam niskie tony, a na trójkątne zaślepki przy lusterkach zamontowałem tweetery. Aż miło :D

W tylnych słupkach są owale - rozmiaru musisz już szukać tam gdzie wysłał Cię Andrzej330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy zamontuje to jego sprawa. Na podanej stronie znajdzie rozmiar, gł. montażową, moc. Po prostu wszystko czego potrzebuje. Na przód i na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam takie pytanko czy ktoś może wsadzał Elipsy duże w drzwi przednie w serence? Gdzieś przeglądając allego widziałem że ktoś sprzedawał serenkę z wsadzonymi właśnie elipsami. Tak się teraz zastanawiam co lepie kupić szestastki czy elipsy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...