Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] reflektory z elektrycznym sterowaniem


Gość dybek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem na allegro reflektory do swojej primerki bo w mojej nie chcieli mi podbic przegladu bo okazalo sie ze jezdze na reflektorach angielskich. i teraz mam pytanie dotyczadce sterowania reflektorami - czy mozna dokupic same moduly do elektrycznego sterowania reflektorem bo te na alegro co mi przyslali okazaly sie bez tych modolow - jak przygladalem sie im na aukcji to wygladaly tak jakby mialy reczna regulacje - a tu d*pa! nie wiem co z tym fantem zrobic bo teraz nie mam ich jak zalozyc bo nie da sie ich ustawic na nie po to wydalem ponad 200 zeta zeby te reflektory polozyc sobie na polke i sie im przygladac. moze ktos mialby ewentualnie do opchniecia jakies stare reflektory z wypalonym juz sreberkiem ale z dobrymi modulami do sterowania elektrycznego albo jakies lampy po jakims dzwonie - jezeli da sie przekladac moduly sterowania elektrycznego.

HELP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z jednych i drugich coś żłożyć. Szkła są odklejane pozostałe elementy można odkręcić. No bo co tu poradzić. Lub dokup moduły na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze stare reflektory nie mialy tych modolow a nie wiem czy sreberka da sie przelozyc, zreszta nie wiem czy te nowe beda mialy miejsce na srube do regulacji bo w tych z modulem sruba jest w innym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie myle czy nie jak cos to mnei poprawcie:) mianowicie w primerkach jest chyba mozliwosc zmiany ustawienia lampy chodzi mi o angielskie - polskiea jesli nie w primerkach to w jakichs innych nissanach. na dole klosza lampy powinna byc strzalka ktora pokazuje kierunek i jesli jest w obie to wtedy mozna ja przestawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze stare reflektory nie mialy tych modolow a nie wiem czy sreberka da sie przelozyc, zreszta nie wiem czy te nowe beda mialy miejsce na srube do regulacji bo w tych z modulem sruba jest w innym miejscu

 

A masz kostki żeby podłączyć elektryczną regulację?? Możesz zrobić tak jak radził calusek ale nie zmieniasz sreberek tylko same szklane klosze bo to one są odpowiedzialne za rozkład wiązki światła. Są one klejone do obudowy reflektora i z tego co się orientuję to bez większych problemów można je zdemontować. Zdejmujesz te które masz tzn "angielskie" i w ich miejsce wklejasz te od tych zakupionych i cieszysz się "europejskimi" światłami. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi :diabel:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze stare reflektory nie mialy tych modolow a nie wiem czy sreberka da sie przelozyc, zreszta nie wiem czy te nowe beda mialy miejsce na srube do regulacji bo w tych z modulem sruba jest w innym miejscu

 

A masz kostki żeby podłączyć elektryczną regulację?? Możesz zrobić tak jak radził calusek ale nie zmieniasz sreberek tylko same szklane klosze bo to one są odpowiedzialne za rozkład wiązki światła. Są one klejone do obudowy reflektora i z tego co się orientuję to bez większych problemów można je zdemontować. Zdejmujesz te które masz tzn "angielskie" i w ich miejsce wklejasz te od tych zakupionych i cieszysz się "europejskimi" światłami. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi :diabel:

 

Pozdrawiam

 

Nie mylisz sie :)

Przeciez "plasterki" nakleja sie szklo a nie wewnatrz klosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam silniczki sterowania reflektorami jeżdżę ze mną rok w bagażniku koło zapasówki.. 100% działają a leża dlatego że kupiłem osobno najpierw silniczki a potem lampy kupiłem ale przyszły z silniczkami :)

 

wiec mogę odsprzedać

 

[ Dodano: Pią 16 Lis, 2007 21:37 ]

ale jak ja jadę na stacje diagnostyczną ustawić światła to kręci mi tam śrubą a te elektryczne silniczki są po to że jak załadujesz auto i tył ci siądzie to światłą w górę by ci świeciły wtedy w środku ustawiasz sobie z 0 np. na 1-2-3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie myle czy nie jak cos to mnei poprawcie:) mianowicie w primerkach jest chyba mozliwosc zmiany ustawienia lampy chodzi mi o angielskie - polskiea jesli nie w primerkach to w jakichs innych nissanach. na dole klosza lampy powinna byc strzalka ktora pokazuje kierunek i jesli jest w obie to wtedy mozna ja przestawic

Mylisz się, Nie da się przestawić: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ghlight=#331108

tylko nie ma zabardzo jak odkleic tych szkiel

Będzie ciężko. Mnie się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH. W MOJEJ PRIMERCE wp144 MAM ORGINALNE XENONY ALE MAM PROBLEM Z SYSTEMEM SAMOPOZIOMOWANIA. JAK JECHALEM DOSYC OBCIAZONY TO MI KOLEDZY NADJEZDZAJACY Z PRZECIWKA DAWALI MI PO DLUGICH SWIATLACH, I PRZEZ CB MOWILI ZE DAJE PO OCZACH. CO MAM ROBIC :zly: MACIE MOZE NAMIARY NA TE CZUJNIKI SAMOPOZIOMUJACE I JAKIE SA KOSZTY ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...