Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Co to jest??


Gość burza_wroc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość burza_wroc

Witam,

mam takie małe pytanko... co to jest i co powinno być na miejscu tego zaślepionego miejsca?? auto było kupowane w niemczech i "od nowości" było to miejsce zaklejone tą taśmą... i jeszcze jedno pytanie: w miejscu gdzie montuje się filtr przeciwpyłkowy zbiera się ogromna ilość wody.. nie kłamiąc ostatnio wylałem stamtąd chyba z pół litra cieczy :/ kto wie jaka jest przyczyna?? jak się pozbyć tego? jak się tam woda dostaje? z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tam chyba wchodzą rurki od klimatyzacji, ale nie jestem pewien, nie chce mi sie otwierać u siebie maski bo zimno na dworze a anie mam garażu. Woda może się dostawać przez ten plaster albo z nagrzewnicy. takie są moje przypuszczenia. Polej wodą po tym miejscu i sprawdz czy nie zbiera sie przy filtrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość burza_wroc

ale to jest szczelnie zaklejone, więc woda na bank tamtędy nie wpływa.. może jakiś wylew wody w układzie powietrza pobieranego do kabiny jest zatkany? może ktoś wie gdzie taki wylew się znajduje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez to leci woda.

Przez to prymitywne zaślepienie woda nie będzie leciała pod pyłkowy. A poza tym wygląda na to, że w tym aucie była klima i z jakiegoś powodu została wymontowana.burza_wroc, odklej tę taśmę i zobacz jak wygląda blacha. Może jest zdewastowana i normalnej zaślepki się nie dało założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość burza_wroc

blacha w tym miejscu jest w bardzo dobrym stanie, więc wątpię żeby tam wcześniej była klima... jutro zabiorę się za demontaż tamtych elementów i dokładne sprawdzenie wszystkiego:) p.s woda mi się zbiera tylko w środku tego zbiornika gdzie znajduje się filtr :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze z nagrzewnicy leci, nie ubywa Ci płynu chłodniczego, w zbiorniczku wyrównawczym masz odpowiedznią ilość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...