Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Osłona przegubu zewnętrzna


jurek00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uszkodziła mi sie osłona gumowa przegubu zewnętrzna(przy kole). najłatwiej kupić w serwisie ale ta cena .Moje pytanie : jaki najlepiej zastosować zamiennik / osłona , smar chyba molibdenowy/ na allegro znalazłem całe komplety wraz z przegubem. Proszę o wasze zdanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawach naprawczych przegubów wystepują opaski osłona i smar czasem tez nowa nakretka na piaste. Zestaw kup najlepiej japonski, a smar trzeba uzyc dokladnie taki jak piszesz tzn molibdenowy

 

Dodano: Wto 20 Lis, 2007 07:44

napisz jaki silnik w niej marz to wycenie w jakiej cenie mam w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek22-18

witam miałem to samo najpierw naprawili mi to gume na przegubie ale troche pojezdziłem i znowu to samo , teraz kupiłam za 60 zł twierdzą ze orginał i załozenie 40 zł nie ma co ryzykowac przegubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie: kupilem gumy do oslony przegobow w sklepie i gosciu zamawial to na podstawie numeru nadwozia. Dzis je odebralem i tak przypadkiem przygladalem sie tym starym i zauwazylem ze rozmiar na polosi przy starej oslonie mam 29mm i srednice otworu w tej nowej gumie mam 20mm - podobnie jest od strony kola przy straej oslonie jest 90 pare mm a na nowej 80 pare mm. Teraz sie zastanawiam bo w piatek odstawiam auto do mechanika o 15tej co bedzie jak one mi nie wejda? Czy moze one powinny byc takie ciasne? Problem w tym ze oslony byly na zamowienie i musze dzien wczesniej jakby co zamowic inne. Czy ktos sie orientuje czy tak byc powinno? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomasz_a

Witam.

Wymieniałem osłony jakiś czas temu. W serwisówce Nissana występowało parę rodzaji przegubów, każdy o innych wymiarach. W sklepie Japan- Parts poradzono mi zdjęcie starych osłon i dokonanie pomiaru przegubów. Tak też zrobiłem. Operacja trochę się przedłużyła lecz uniknąłem zwrotu źle dobranych osłon.

Proszę przejżeć wątek:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=10485

Pozdrawiam.

Tomasz_A 2,2 Di 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...