Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Żarówka stopu


Gość k_stach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

k_stach, tam nie ma żadnego myku :)

Troszkę sposobem i naprawdę instrukcja to dość dokładnie opisuje.

Z jednej strony (górnej) jest zaczep, z dolnej jest zatrzask - ten zatrzask trzeba delikatnie nacisnąć (podważyć) palcem jednocześnie pociągając go na zewnątrz - no nie wiem jak to ładnie opisać :)

Ja to robiłem.

 

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 19:25 ]

jest już noc bo może jakoś by mi się udało zdjęcia telefonem porobić... No i sąsiada co ma kombi z łózka wyciągać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k_stach, w normalnej instrukcji obsługi jaką dostaje się z autem jest pokazane co i jak, a jak jej nie masz to użyj tej co Piektor ci podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BULI, przeczytaj watek od poczatku, gdyby wszystko bylo jasne i proste jak w instrukcji nie zasmiecalbym forum, jesli wymieniales taka zarowke w WP11(dla ulatwienia dodam ze chodzi o kombi) to czekam na jakas rzeczowa wskazowke. Za rade w stylu jest w instrukcji dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k_stach, na PW podałem Ci linka z dokumentem i rysunkiem do KOMBI - może niezbyt dokładnym :?: :027: To już nie wiem jak inni mogą Ci to wytłumaczyć.

-> http://www.sendspace.pl/file/LINgSrvH/ <-

Jeszcze raz napiszę: wymieniałem żarówkę w p11.144 kombi i napiszę to, że system montażu listwy z żarówkami praktycznie nie różni się niczym od P11 hatback.

No chyba, że są jakieś inne wersje kombi :027:

Żadnego myku nie ma, robi się to intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BULI, przeczytaj watek od poczatku, gdyby wszystko bylo jasne i proste jak w instrukcji nie zasmiecalbym forum, jesli wymieniales taka zarowke w WP11(dla ulatwienia dodam ze chodzi o kombi) to czekam na jakas rzeczowa wskazowke. Za rade w stylu jest w instrukcji dziekuje.

 

Ja wymieniałem - co prawda bez instrukcji bo założyłem że to nie może być trudne, i udało się z drobnym 'ale' :-)

Ja po prostu wsadziłem łapę i macałem żeby zdjąć listwe z żarówkami - i wyczaiłem że trzeba ścisnąć dwa wystające plastiki i pociągnąć - czyli zdaje się zatrzask o którym pisał kolega wyżej - tyle że po naciśnięciu nie chciało wyjść więc naciskałem jeszcze mocniej i szarpałem na boki - no i w końcu te zatrzaski się ułamały i wyszło :-) ale jak się okazało ktoś już po drugiej stronie wcześniej też wymieniał i też ułamał - więc nie ja pierwszy :-)

bez tych zatrzasków listwa z żarówkami trzyma się bardzo słabo lampy (raz mi wypadła), więc muszę ją przykleić kiedyś np. taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k_stach, polecam ASO albo inny warsztat :) - nie będzie problemu - zapłacisz 5 zł.

Nie rozumiem co Twoj post mial wniesc do dyskusji?

 

No coz, nusze was zasmucic, instrukcja niestety w tym punkcie sie myli.

Aby wyjac plytke z zarowkami nalezy przechylic w dol cypelek znajdujacy sie w polowie wysokosci plytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, nusze was zasmucic

Ja tam płakać nie będę, ani tym bardziej smucić - pisałem wyżej o innym typie i widocznie twój typ ma inaczej.

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...