Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] co powiecie o mac audio


tay

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym uzyskac wasze opinie o mac audio bo chciałbym je założyć, dodam tylko zę ma być to jeden zestaw od separowany o mocy chyba 70w (przód) z tyłu mała elipsa 4x6 dwudrożna (stare przewody, radio fabryczne ze zmieniarką dodam żę clarion z wyjściem 4x45w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego postu wynika ze chcesz wymienic standardowe glosniki na cos lepszego pod same radio. Jesli chcesz miec lepszy dzwiek w aucie zmieniajac same glosniki to doradzil bym Ci zainwestwać w przedni zestaw na zwrotnicy ( od ok 300zł )+ wytlumienie (ok. 100zł)i lepsze kable (zasilanie radia i do glosnikowok 50zl). To bylby rozsadny "start pack". Tylnych glosników (te cudaczne 4x6) bym nie zmieniał a nawet po podlaczeniu przodu odcinal regulacja tyl przod ..zeby nie przeszkadzaly. ;)

Co do samego mac audio to zestaw o jakim (chyba) myslisz moze okazac sie bardzo przeciętny. Polecil bym Helixy, to sprawdzony wybor i bardzo przyjemny dla ucha (mojego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest osobno wyjście z wzmacniacza na...

a nie wiesz jaka jest czestotliwosc podzialu? Mozna bylo by zrezygnowac ze zwrotnicy dla wysokotonowych i zostawić jako filtr dolno przepustowy dla woofera. Czy CY450 ma wbudowane regulowane filtry? Bo nie znam tego modelu akolega tay nie pochwalil sie wszystkimi opcjami ;)a te 4x45 to jest no shit? bo jak na fabryczny zestaw to przyzwoicie.

Pozdrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ale nie chce mi sie wierzyc by fabryczne radio miało 4x45 co do instalacji fabrycznych to w wielu samochodach jest tak zę jest rowiązanie w rzewodach np. osobne jest obciążenie radia głośnikami wysoko i niskotonowymi. u mnie w radiu było bez zwrotnic na fabrycznych kablach i było cudnie ludzie się zachwycali bo wyciszenie dało dużo. Pojechałem raz do wawy do salonu car audio na sprawdzenie czy tuba zaskoczy na zwrotnicach i też poszło a ludzie z tego salonu sami się dziwili że to tak gra były z przodu głośniki blaupunkta 50W w lusterkach fabryczne tweetery z tyłu signaty 2 drożne zwrotnica odcięty wysoki ton i dany na tweeter , w bagażniku były jedna duża ręcznie robiona do bagażnika skrzynia z dwoma głośnikami booschmana (całkiem tanie) miały 200w jeden i to było podpięte pod zwrotnice bo zwrotnice były 3 kanałowe - i naprawde dobrze grało. Słuch mam całkiem niezły bo gram na gitarze - raio było pionka nie pamiętam modelu ale kosztowało mnie rok temu 980zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...