Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Autoalarm COOBRA 3865 - kto ma ?


Yankee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zmieniłem sobie niedawno almerę na N16 i zamontowali mi "gratis" w salonie alarm o nazwie Cobra 3865. Jakie było moje zdziwienie kiedy się okazało że nie mam ani czujek ultradzwiękowych wewnątrz auta jak i czujki wstrząsu. Toż to jakieś badziewie... tyle że przed awanturą w salonie chciałbym się was poradzić czy ma ktoś może taki wynalazek w swoim aucie i czy macie lepsze doposażenie tego alarmu ?

 

Pozdrawiam,

Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ani czujek ultradzwiękowych wewnątrz auta jak i czujki wstrząsu

To co masz ? reaguje tylko na otwarcie drzwi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratis to nawet po ryju nie dają teraz.Czemu się dziwisz że masz goły alarm, lepiej byś się upewnił że podłączyli Ci fachowo a nie typu przetnij i skręć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy zakupie też zamontowali podobny , bez czujek wstrząsowych ani ultradźwiękowych. A za alarm policzyli kase jak w serwisie. Zapowiadając że jak zrobię to we własnym zakresie to stracę gwarancję. Salon W Chrzanowie , bo o nim mowa jakiś rok po tym jak miałem wątpliwą przyjemnośc kupna tam samochodu zlikwidowano a właściciel który przedtem był przy korycie w krakowskiej firmie "anwa" (kto miał nissana wcześniej to ją zna) miał poważne problemy z wymiarem sprawiedliwości.

Nie rozumiem tylko o co chodzi "extradd" z tym ryjem. Uwaga ani w..... ani w oko. A niestety kolegę "Yankee" chyba wydymali jak mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby na pewno w almerach jeśli jest oryginalny alarm to montuje się to w jakiejś specjalnej obudowie koło światełek wewnętrznych ? Kiedyś takie coś miałem w seicento hehe ;-)

Zadzwoniłem do dziada z salonu i mu powiedziałem że 30 lat temu miałem wiecej funkcji w alarmie w trabancie niż teraz mam w tej almerze.

Przekonałem go że nie ma wyjścia i musi mi domontowac przynajmniej te czujki ultrasonic czy jakoś tak.

Powiedzcie mi prosze gdzie są umieszczone czujki ruchu w aucie w przypadku faktycznie fabrycznego alarmu.

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego jak "oryginalny" alarm do Almery N16 jest raczej marzeniem. Montują standardowo Cobre albo Chalenngera. Swego czasu widziałem nawet na allegro alarm "oryginalny do Nissana Micra" który był zwykłą Cobrą. Te czujniki co widziałem to na pewno były od Cobry, wiec technika od czasów seicento niewiele się zmieniła i raczej tam dostaniesz owe czujniki od "dziada z salonu". :diabel2: ORYGINALNE alarmy miały czujniki montowane w słupkach, było już o tym kiedyś na forum.

 

:one: Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...