Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Tylna wycieraczka HB


misiekwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ tylna wycieraczka w mojej Almerce zbiera dość kiepsko :/ , nawet po wymianie pióra nie wiele się zmieniło, a prz okazji jest troszke podrdzewiała, postanowiłem zanabyć :D sobie nową, i tu mam pytanko czy ktoś może w modelu przed fl podmieniał tylną wycieraczke z almerki po fl?

Jest ona plastykowa i wygląda na lepiej przylegającą do szyby, pytanko tylko czy się da podmienić i ewentualnie gdzie zakupić i za ile, bo jakoś na alledrogo nie widze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... jest taka sama jak tylna wycieraczka w Peugocie 206, nosi wg Valeo oznaczenie UM-27 i bywa dostępna np. w FeuVercie w cenie ok 35-37 zł...".

To cytat z forum. Ja kupiłem dokładnie taką i znakomicie się sprawuje.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... jest taka sama jak tylna wycieraczka w Peugocie 206, nosi wg Valeo oznaczenie UM-27 i bywa dostępna np. w FeuVercie w cenie ok 35-37 zł...".

To cytat z forum. Ja kupiłem dokładnie taką i znakomicie się sprawuje.

Pozdrówka

rozumiem że jest to całe ramię, razem z wycieraczką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że jest to całe ramię, razem z wycieraczką??

Witam

Jest to plastikowa część wycieraczki razem z gumą wycierającą tzw. pióro. Nie ramię. Należy pamiętać o różnych mocowaniach. Inne jest w N16 przed, a inne po FL. Tylna wycieraczka Valeo UM 27 pasuje do zatrzasku w Almerach N16 po FL.

Pozdrawiam. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że jest to całe ramię, razem z wycieraczką??

Witam

Jest to plastikowa część wycieraczki razem z gumą wycierającą tzw. pióro. Nie ramię. Należy pamiętać o różnych mocowaniach. Inne jest w N16 przed, a inne po FL. Tylna wycieraczka Valeo UM 27 pasuje do zatrzasku w Almerach N16 po FL.

Pozdrawiam. :one:

 

Ale chodzi mi o to czy podejdzie całe ramię od N16 po fl(bo tam chyba jest całe plastykowe) do N16 przed fl ??

Ps. w szukajce nie znalazłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już welokrotnie przerabiany... zachęcam do lepszego przeszukiwania forum opcją "szukaj"

 

Więcej info tu: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ght=wycieraczka

 

Pozdrawiam :D

o :zdziw: wszystko jak na dłoni, :oops:

no to wynika z tego że nie potrafie korzystać z szukajki :538: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...