Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Radio Bose


Gość Zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w w mojej Maxi radio oryginalne Bose (autko z 1996 roku). Jak to bywa w radiach z tego roku CD już nie działa, poza tym samo radio skacze co 0,2 po nieparzystych jak to bywa po amerykańsku, z przeróbką problem(wymontować, zawieżć do Clariona a i tak nie ma pewności czy coś z tego będzie) poza tym i tak nie ma tak przydatnego RDS-u.

Zastanawiam się co z tym fantem zrobić. Zawsze można przerobić na normalne radio tylko trochę szkoda nagłośnienia BOSE. Poza tym pozostaje duża diura na radio, ale to już mniejszy problem, dopasuje się jakieś duże (może np. Ford czy inne) albo zmiana konsoli środkowej na wersję europejską... Chyba, że macie inny pomysł, może inne radio też BOSE..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie na normalne radio to wymiana glosnikow lub dorzucenie czegos za radiem a przed glosnikami co sygnal zmieni na odpowiedni dla tych z bose. Chyba najtaniej bedzie szukac czegos co dziala z naglosnieniem Bose w miejsce fabrycznego radyjka.

 

np takie:

 

http://allegro.pl/item273602407_nissan_max...ose_czesci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już to radyjko, tyle, że jakoś wygląda ono trochę trapezowato, a moje jest prostokątne. Chyba, aby sprawdzić trzeba by pojechać do Białegostoku, ale jakoś nie bardzo mi się chce... Poza tym tam zajmują się tam częściami do samochodów zza oceanu, więc pewnie to radyjko może okazać się też skaczące co 0,2...

Zastanawiam się nad jakąś "zeuropeizowaną" wersją Bose nawet od innej marki. Sprawdzałem już Mazdę made in USA i jest to samo - radio Bose skacze co 0,2. Co prawda jest RDS i działa CD ale i tak szkoda mi na to pieniędzy...

Spotkałem się tylko w Acurze, że radio działało normalnie - i było to też Bose, ale może ktoś je już kiedyś przerobił, auto jeździ już x lat po Polsce... a nawet najnowsze sprzęty made in USA działają co 0,2 (niekoniecznie Bose).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...