Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navara d40 jvc-avx800 sub jbl


Gość oldskool

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys zapytalem czy ktos to robil dzis przedstawiam zdjecia gotowej skrzyni zamontowanej pod siedzeniem radio 2 din jvc mp3 dvd xvid karta sd wyjscie usb dotykowy panel w miejsce standartowego w razie co moge sprzedac standartowe :) kable przeciagniete po lewej stronie od silnika zmona plusa wlozyc w glowna wiazke reszta wlozona pod plastiki i tyle skrzynia okolo 22 litrow zamknieta wzmacniacz jeszcze nie taki bo przydal by sie monoblock ale cyka dobrze :) do wyboru nie ma zbyt wielu glosnikow ogranicza miejsce pod siedzeniem reszta glosnikow seryjna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No tak ale gdzie w takim układzie wsadzic miałbym siekierę, saperkę, kable rozruchowe, latarkę.... Ja rozumiem, że w kombajnach John Deere sa różne systemy nagłosnienia ale Navara to nie kombajn tylko traktor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dasz rade sterowac radiem z kierownicy? czy przyciski sa juz bezuzyteczne? Sam planuje wlozyc do siebie zamiast seryjnego radyjko clariona http://www.clarion.com/pl/pl/products/2007...2367117739.html do tego wzmacniacz Audisona na przednie audio na 4 kanaly rozlozyc przod czyli po kanale na midbas i po kanale na tweeter (taki wzmacniaczyk mam http://www.elcoexim.com.pl/index.php/ca,Audison/?l=204) do tego monoblock Audisona z tej samej serii LRX http://www.elcoexim.com.pl/index.php/ca,Audison/?l=200. Na przod glosniczki Microprecision 16k a tweetery scan speak n28. na tyl wloze rowniez microprecision ale tweetery jakies wyzsze vify do tego przednie i tylen drzwiczki wytlumic matami alu. skrzynie zrobie podobna do twojej a wzmacniacze 2 pojda w to samo miejsce co u ciebie tylko kaskadowo. Wentylacji widze ze tam nie cza tylko jakis bass reflex by sie przedal do skrzyni. A na basik planuje jakies JL Audio. To wszystko rtak jak planuje to do kwietnia chcialbym zrobic. Najdrozsze to radyjo niestety :/ 8k:/

 

Wiem wiem, przesadzam ale w kazdym aucie montuje lepszy sprzet audio. Mam na tym punkcie bzika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ogolnie to powiem szczerze nie mialem czasu sie pobawic glebiej .ogolnie wkladalem radio z 3 miechy temu wiec nie bylo przejsicowki na rynku zeby wszysto ladnie bylo oznaczone .z manuala wyselekcjonowalem kable i ciach wiec radio podlaczone ale kable od sterowania radiem szczerze to nie wiem ktore to :) na allegro widzialem transcoder cos co umozliwia podlaczenie do kazdego radia ktore jest przystosowane do podlaczania sterowania z kierwonicy wiec tak naprawde podlaczenie sterowania to zaden problem ale jeszcze sie tym nie zajalem ogolnie to dziwna sprawa bo z tego co pamietam to sa tam 2 kostki od radia i te od sterowania sa naprawde jakos dziwnie oznaczone wiem napewno ze robia to w warszawie kupowalem tam glosnik i kolo mowil ze robil navare i zrobili sterowanie z kierownicy wiec mysle ze to zaden problem kwestia pewnie przeczytania manuala .a co do kupowania coraz drozszych radi hmm mysle ze wszyscy sa na to chorzy kiedys w hmm ciagu 3 miechow zmienilem radio 5 razy :) az dotarlem wtedy do pieknego modelu alpine 9815 super radio powiem tak chcialem alpine ale cena w polsce jest naprawde z kosmosu w porowaniu do usa. pare radi w zyciu mialem najlepsze wg mnie to pioneer i alpine te sie wklada i bez regulacji chodza super jak podregulujesz to jest czad jvc hmmm jest ok ladnie gra ma pare milych rzeczy jak sd i xvid ale wiem ze alpine to alpine :) co do clariona mialem kiedys przyjemnosc nie ujal mnie niczym chcesz dobre radio kupuj w ciemno alpine jak masz 8k dasz rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja szukam jakiejs stacji mutlimedialnej ktora bedzie fajnie wygladala i bedzie dobra na wszystko. Alpine mam jeszcze (radyjko na sprzedarz Alpine 9855R) Nie wiem czy ekrany alpine beda pasowaly na standardowe miejsce po radiu tak jak u ciebie to wyszlo. Wiem ze alpine to klasa sama z siebie (potwierdzam bo posiadam radyjko wyzej wymienione i jest zaje....e, ale potrzebuje teraz stacji multimedialnej. Alpine ma brzydkie menu :/ srodek jest super ale trzeba znalezc cos po srodku. Jedynym co znalazlem na stronie alpine to jest to http://www.alpine.com.pl/index.php?id=iva-w202r&L=7 i kosztuje srednio 3k tyle ze nie ma HDD w srodku itp. A im wiecej bajerow tym cena wyzsza i sprzet atrakcyjniejszy pozatym Clarion ma Navi :) Nie wiem... najwyzej kupie procesor dzwieku od alpine i bedzie jeszcze lepiej. Nie mam pojecia na razie. Wiem ze Clarionik chyba najlepiej mi odpowiada a jesli czystosc dzwieku bedzie nie najlepsza to kupi sie procke dzwieku od Alpine i bedzie cudenko.

 

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 23:37 ]

Jeszcze mam pytanko odnosnie twojego basika

Sluchaj jak juz wlaczysz ustrojstwo i zalaczysz jakas dobra nutke to czy wychelenie basu nie zawadza ci o fotel ?? Jak polozysz fotel na skrzynie i basik gra to czy jest na tyle duza przestrzen ze wychylenie nie dudni w siedzenie? i czy sprawdzales jak jakas osoba siedzi na tamtym siedzeniu czy basik rownie ladnie dudni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...