Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Jak/ktoredy przeciagnac czujke termometru nazewnatrz?


Gość elgreen

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym tymczasowo (dopoki nie dostane oryginalnego czujnika temperatury od almery i nie podlacze go) zainstalowac sobie czujnik temperatury zewnetrznej. Jednak nie wiem ktoredy go przeciagnac do komory silnika. Moze ktos pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony pasażera za schowkiem idzie wiązka kabli do komory, tam powinien się zmieścić spokojnie jeszcze jeden (mnie przynajmniej się zmieścił). Pomagałem sobie drucikiem, śrubokrętem etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie od strony silnika, że wchodzi wiązka przewodów w przepust po stronie pasażera, w środku wychodzi to jakoś tak za schowkiem z tego co pamiętam (można go wyjąć do robótek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony pasażera za schowkiem idzie wiązka kabli do komory, tam powinien się zmieścić spokojnie jeszcze jeden (mnie przynajmniej się zmieścił). Pomagałem sobie drucikiem, śrubokrętem etc.

 

Z tym drucikiem czy śrubokrętem to ostrożnie bo można spowodować poważną awarię. Kable dość ciasno przylegają do siebie i izolację można łatwo uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...