Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelka pod głowice zaworową


Gość kowalik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Posiadam N15 1.6 benz. przy wymianie świec na nowe zauważyłem w mojej nysce na jednej świecy znaczne ilości oleju. Mechanik powiedział że trzeba wymienić uszczelkę pod głowicą, i w związku z tym mam do was pytanie czy s a jakieś lepsze, czy trwalsze uszczelki, czym się kierować przy kupnie. Z góry dziękuje za pomoc.

pozdro dla klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że uszczelka jest podobna jak w sr20. Przy zakupie sprawdź czy są w komplecie oringi na te dziury od świec. Uszczelkę możesz kupić nawet z JC tylko pamiętaj o dodatkowym uszczelnieniu silikonem wysokotemperaturowym (jakieś 2 lata temu robiłem tak w aucie ojca i suchutko jest).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj dowiedziałem się że kupuje się oringi oddzielnie i uszczelkę pod dekiel oddzielnie. Może wymienić same oringi, bo na silniku mam sucho. A może lepiej od razu i to i to.

 

[ Dodano: Sro 28 Lis, 2007 18:29 ]

Witam. Dodatkowo mam pytanie, czy to prawda że te oringi kosztują sztuka ok. 30 zł, a może sprzedawca chce za dużo zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...