Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] problem z odpalaniem


Gość nisssan

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z zapalaniem . nawet po dlugiej jezdzie zatrzymujac sie na stacji benzynowej mam problem z uruchomieniem samochodu akumulator nie ma sily krecic. myslalem .ze to akumulator kupilem nowy i nic . sprawdzilem ladowanie jest dobre. nieraz pali mi dobrze pare dni i znow powtorka z rozrywki nie pali. czy ktos moze mi pomoc? dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakim silnikiem jest auto. ale sprawdź przewód masowy, czy jest dobrze przymocowany do skrzyni biegów. To jest ten sam co idzie od klemy, po drodze jest jeszcze przykręcony do nadwozia pod akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po dlugiej jezdzie zatrzymujac sie na stacji benzynowej mam problem z uruchomieniem samochodu

a sprawdzałeś naciąg paska klinowego ?

miałem podobny przypadek w astrze 1.7 D - identyczne objawy, z tym że skończyło się tym, że auto zanim zgasło wariował centralny zamek więc go zamknęliśmy , ale jak zgasło to nie szło się z niego wydostać bo miał el.szyby i żeby było ciekawiej zgasło na środku bardzo ruchliwego wyjazdu z Tarnowa w kierunku Krakowa (jakieś 10 lat temu-wtedy jeszcze było po 1 pasie w każdą strone). Ale była jazda :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.A czy akumulator kupiłeś do disla,czy bęzyny?Do disla jes mocniejszy

ma większy prąd rozruchowy ,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...