Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oryginalna nawigacja w maximie - jak sie sprawdza?


Gość Camela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak się sprawdza oryginalna nawigacja w Polsce, w Maximie (2003 i wcześniejsze)?

Czy można dostać aktualizacje map? Czy mapy są w miarę dokładne?

 

Chcę kupić to autko i jestem ciekawy czy się sprawdza, czy może to tylko gadżet i lepiej kupić sobie palmtopa z GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia, jakiego nabylem w innych autach w aspekcie nawigacji fabrycznych, stanowczo proponuje zainwestowac w dobrego Palma z antena, oraz program pokroju TomToma lub Automapy:]

 

Fabryczne nawigacje maja rzadko aktualizowane mapy, czesto nie ma mapy Polski, cena plytek z mapami jest kosmiczna, z reguly nie mozna dodawac dzwiekowego informowania o punktach POI (np. ostrzeganie przed fotoradarami - odpada zupelnie)... wad jest pewnie wiecej ale wymienilem te, ktore mnie odstraszaja od takich wynalazkow fabrycznie montowanych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cene Palma to juz mozna sie pokusic o mala przerobeczke i zmiane maximy w male centum dowodzenia z wszystkimi bajerami, poczawszy od navigacji, telewizji i zestawie glosnomowiacym do telefonu a skonczywszy na internecie ;) Wiadomo jesttroche roboty i zawodu, ale naprawde warto.... a Automapa 4 spisuje sie poprostu wysmienicie. Z automapa i dodanymi punktami POI nie da sie porostu zgubic ;) Nawet lesny ssak sie przed Toba nie ukryje :D:P

 

[ Dodano: Pią 30 Lis, 2007 13:38 ]

wrzucam jeszcze link zeby bylo wiadomo dokladnie o co chodzi :) ..... tylko nie mowic mi tu ze sie przechwalam ;)

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=22648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wcześniej wątek z tym co zrobiłeś w swojej maximie, naprawde niezłe. Na czym bazowałeś? Miałeś jakiś opis co i jak? I jak wcisnąłeś ten ekran :) Poza tym, skąd go wziąłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wcześniej wątek z tym co zrobiłeś w swojej maximie, naprawde niezłe. Na czym bazowałeś? Miałeś jakiś opis co i jak? I jak wcisnąłeś ten ekran :) Poza tym, skąd go wziąłeś :)

 

Bazowalem sie na tym co zrobil klubowicz Butryn, a reszta to juz samo podzas prac wychodzila ;) W sumie to nie jest takie straszne !!!

Ekran wcisnolem w orginalna ramke od wersji w ktorych bylo montowane radio Bose 2din, tyle ze monitor trzeba bylo wyciac , przyciac i podkleic ;) Jest to monitorek 7 calowy, ktory kupilem w stanach za okolo 200$ za ramke cos kokolo 20$. Reszta to juz bylo kilka godzinek w garazu i tyle. Jakby ktos sie zdecydowal na taka przerobke to oczywiscie sluze rada, co i jak zrobic i co bedzie potrzebne, a i nawet jak bedzie trzeba to moge pomoc w montazu :) Pozdrawiam

 

 

Szalony przechwalsz się :D

 

teeee kolego nie podskakuj bo wyciagne zaraz Asa na Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi za komputer? To PC czy palmtop, czy moze cos innego? Jesli palmtop to jak to podlaczyles do tego ekranu?

do LCD był sterownik z gniazdkiem VGA? ;)

Na jednej z fotek jest screen wygladajacy jak oprogramowanie z nissana, czy moze sie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sterowania wszystkim wykorzystalem Laptopa!

LCD podlaczasz jak zwykly monitor gniazdem VGA ;)

Screen wygladajacy jak oprogramowanie nissana, to nic innego jak odpalony programik typu Winamp, ale troche bardziej wypasiony :D W nim masz rozne loga :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...