Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A33 była w triptoniku i jakie modele w VQ30DE-K ?


Gość mdzalewscy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy

po prawie 10 latach śmigania P10, która ma już prawie 16lat

 

właśnie szukam nowszego nabytku, wybór padł na Maximę A33

 

założenia takie to automat dla wygody + skóry + wszystko co możliwe

 

wydawało mi się że gdzieś widziałem w ogłoszeniach maximę A33 w triptoniku to możliwe ?.

 

które to modele i jak je rozpoznać z silnikiem mocniejszym (VQ30DE-K 222KM)?

 

Interesuje mnie rok produkcji 2001-2002, ale jak będzie ciekawa z 2000r. to też weznę

 

Oglądałem narazie (dzisiaj/Niedziela) auta w komisach Warszawskich, aby zaznajomić się z autem i mieć jakiś punkt odniesienia

- jedną na Modlińskiej 248 w dość niezłym stanie na pierwszy rzut oka, wnętrze trochę podrapane, ale z zewnątrz o.k, nieduży przebieg, auto dość zadbane, książka, polski salon.

- drugą na Pułaskiej 617, niestety z zewnątrz to dla mnie podniszczona, podrapana, poobrywana, nawet nie siadałem w środku i wysoka cena za 2000r. do 33tyś - pogieło kogoś, podobno oddadzą nawet poniżej 30tyś ale co z tego.

- ostatnia to była róg Al.Wilanowska 178 z Al.Sikorskiego, http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3765721 fajne auto nieduży przebieg dość zadbane, owszem nie IGŁA jak pisze komis ale propozycja o.k

 

Auta w komsach warszawskich są drogie i zakup tutaj jest dość nieatrakcyjny ale oglądanie od czegoś trzeba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Natomiast silnik DE-K byl tylko w US wersji. Europa nie zostala niestety tym obdarzona ze wzgledu na rzekome wysokie normy ekologiczne:/

 

po czym poznać, że to DE-K bo sporo jest egrzemplarzy z USA Maxim, konkretny rok produkcji, rodzaj skrzyni biegów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast silnik DE-K byl tylko w US wersji. Europa nie zostala niestety tym obdarzona ze wzgledu na rzekome wysokie normy ekologiczne:/

 

po czym poznać, że to DE-K bo sporo jest egrzemplarzy z USA Maxim, konkretny rok produkcji, rodzaj skrzyni biegów ?

 

DEK w wersji usa 220 koni, skrzynia manualna 5-biegowa badz automatyczna 4 biegowa.

Roczniki 00-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej bedzie, jesli sprawdzicie po nr VIN.

 

Ale tak jak Wac mowi - wersja USA lub kanadyjska, 00-01 manual lub automat.

 

Raczej wszystkie wystawiane w polsce na sprzedaz a33 w us-budzie maja DE-K'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...