Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] licznik po lifcie i przed


oskazip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy bedzie pasował licznik po lifcie z n15 do wersji z przed liftu n15 a konkretnie 96rok i coz przebiegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na allegro na fotkach widać że ma identyczne wtyki tyle samo pinów tylko ciekawi mnie co ze stanem licznika czy jest zapisany gdzieś w sterowniku silnika

 

ten z przed liftu ma wade podświetlenia ma 3 zarówki 5w5 a po lifcie jest 4 w3w (12v 3w)

równomierne światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan licznika jest zapisywany na 90% gdzieś w zegarach. Kiedyś nawet był program w TV gdzie pokazywali jak zmieniają przebiegi , i gościu mówił ze przy elektronicznych , wystarczy "coś specjalnego" :D przyłożyć do odpowiedniego scalaka z tylu licznika i gotowe, pewnie almera ma podobnie, z tego co pamietam to tam jest przebieg cos okolo 80 tys. chyba nie masz mniej :zdziw: . Co do podświetlenia to ja tam dałem 10W10 ( te od postojówek) i świeci super białym światłem ciekawe jak przeżyją ten zabieg te niebieskie gumki :diabel: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem licznik jutro pewnie bede go miał

jak mozna zmienić przebieg w elektronicznym liczniku takim po lifcie wie ktoś?

 

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2007 13:35 ]

klajgus, to masz licznik przed liftem jak włożyłes takie duze zarówki

 

hehe

 

po lifcie wchodzą takie około 0.6-0.7mm a moze nawet 0.8 i cziezko to dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutownica, programator, oprogramowanie i troszke wiedzy = drogo

Szybciej, taniej i bezbolesnie, poszukaj w okolicy zakladu ktory sie tym zajmuje.

Popytaj handlarzy od aut, to Ci odrazu podpowiedza gdzie sie udac :)

Mowisz ile chcesz miec i wiecej Cie nie obchodzi.

Mozliwe ze Consultem sie da, ale na ten temat sie nie wypowiadam bo nigdy nie mialem tego przed oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klajgus, to masz licznik przed liftem jak włożyłes takie duze zarówki

 

tak mój licznik to ten z przed liftingu, nie rozumie twojego zdziwienia, pasują normalnie :) przecież ta żarówka co jest w postojowkach ma takie same wymiary co ta w liczniku (mowie o tej odpowiedzialnej za podświetlenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klajgus, a cha ja myslałem ze chodzi ci o licznik po lifcie tam nie ma zarówek 5w5 tych od postojówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja zakładałem i nie pasuje. Złącza są takie same ale w innych miejscach. Po podpięciu i właczeniu zapłonu istna dyskoteka na wskaźnikach. Może trzeba poprzepinać jakieś kable we wtyczkach, ale nie mam dokładnego opisu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja zakładałem i nie pasuje. Złącza są takie same ale w innych miejscach. Po podpięciu i właczeniu zapłonu istna dyskoteka na wskaźnikach. Może trzeba poprzepinać jakieś kable we wtyczkach, ale nie mam dokładnego opisu. Pozdrawiam

 

kurde trochę za późno kolega to napisał :( chyba kolega oskazip będzie miał problem bo zamówił taki licznik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne kontrolki zaczeły migać i chyba sie coś spaliło bo zaczeło coś smierdzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie nie pasuje licznik przed liftem i po. Na pinach jest inaczej podpięty. Po za tym układ od poduszki powietrznej jest inaczej podłączony co może spowodowac uszkodzenie sterownika Air Bag. Po lifcie jest obrotomierz z 4 wyjściami, a przed z 3. Więc, żeby nikt nie kupił sobie po lifcie i chciał go przełożyć bo to nie realne. Przerabiałem temat. Aha coś jeszcze dla tych co kupie taki jak należy, ale z anglika. Prędkośc jest w milach i kilometrach, ale kilometry są tylko w MILACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Współczucie u których poszedł dymek, ale po co grzebiecie jak się nie znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...